Najdi forum

FKK plaža

Lani sem bila prvič v FKK kampu in mi je bilo sprva ful nerodno, sploh zato ker sem bila čist na sveže depilirana na golo in se je vse videlo.

Ampak sem se ful hitro navadila na goloto in ful uživala.
J

Midva hodiva v fkk pa morm rečt, da je blo men najprej mal čudno,ampak mi je zmeraj bolj všeč.

drugače pa na splošno nisi skos gol. mislm itak pr šotorih je večina vsaj v čem, zato ker je močno sonce, za sprehajat ma folk ponavadi tud kake brisače, na plaži pa v vodi maš dejansko filing da si v fkk-ju. drugač sm mela pa js pred prvim obiskom tud kar nekaj predsodkov in predstav, ki so se pol izkazale za napačne. men je predvsem všeč zato, ker se mi zdi ful sproščen folk.

To bi morali res preiskusiti in ni lepšega, kot da si res sproščen in si tako napolniš baterije. To bo potrebno čimprej opravit.
Toda ali ta sproščenost in dejstvo, da ste goli vliva kaj na vaš libido, željo po seksu? Ali več seksate v tem času, glede na to, da ste skoz goli, razen če se res vreme ne pokvari?
Kako pa rešite težave tisti, ki imate majhne otroke, da jih ponoči ne vznemirjate? Ali si poiščete prostor kje drugje v kampu ali na plaži za seks? Ali v tem času, glede na to, da ste goli zelo malo seksate?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close