Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Homeopatija fimoza

fimoza

Pozdravljen,
Sin star 5 let ima fimozo. Zaenkrat še vedno ,čakamo, da se bo kožica samo odluščila. Do sedaj ni imel nobenih težav. Ai je zadevo možno urediti s homeopatskimi zdravili? hvala.

Pozdravljeni,
fimoza spada med motnje, ki so homeopatiji dobro dostopne, pa tudi v praksi imamo odlične uspehe. Spet pa je potrebno zdravilo individualno izbrati, zato priporočam obisk zdravnika homeopata.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

Pozdravljena

Najprej ti postavljam vprašanje ali ima res fimozo ali ima samo zlepljeno kožico. Poglej kako lula. Če lula v curku potem naj bi šlo samo za zlepljeno kožico.
Mojemu sinu je pomagala krema Locoidon, ki mi jo je predpisala pediatrinja. Vsak večer sem mu z palčko za uho namazala po robu in tako je približno po enem mesecu se kožica odlupila. Ko se je kožica odlupila sva približno vsak drugi dan glavico namazala z domačim olivnim oljem, da se slučajno ni sprijela nazaj. Do sedaj nima težav, pa je od tega minilo že več kot 3 leta.
Upam, da sem ti pomagala.
Lp, Romana

Šolska medicina mnogokrat preseneča. Za koristen namen se da uporabiti tudi neželjene učinke zdravil, res je.

Lep pozdrav in vse dobro. Jošt Klemenc, dr.med., zdravnik homeopat www.celostnozdravljenje.si

New Report

Close