Najdi forum

fimoza

Star sem 21 let in imam fimozo. Spolnih odnosov še nisem imel. Kožico imam tako ozko, da jo lahko potegnem čez glavico samo ko je penis nevzbujen. Ko pa je vzbujen pa jo lahko premaknem samo do polovice glavice. Zanima me če mi lahko poveste kaj več informacij o operaciji fimoze ( npr. koliko časa traja? Ali je boleča? Ali bom med operacijo spal? Koliko časa bom v bolnici? itd.).
Za Vaš odgovor se vam že v naprej zahvaljujem.

Dragi Jan!

Kot kaže, ti ni uspelo raztegniti kožice, zato je najbolje, da se čim prej odločiš za operacijo. Poteka v splošni anesteziji, v bolnišnici si kak dan, kasneje pa kakšen teden občutiš nekoliko neprijetne občutke, ker je del ali cela glavica izpostavljena perilu (ker kožice ni več) in nekaj bolečin zaradi otekline in rane po šivanju. Pojdi k svojemu zdravniku, da ti napiše napotnico.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

A je potrebna odstranitev celotne kozice ali je lahko samo delna pri delni fimozi?

Spoštovani!

Največkrat gre za celotno odstranitev.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Najprej sem cakal pol leta, da sem sploh do zdravnika prisel in sem mislu, da bom koncno resen teh tezav potem pa… dal so mi prvi mozni datum sele cez 1 leto! To je 1 leto in pol od mojega prvega obiska pri os. zdravniku, ce seveda ne stejem 1 leto cincanja.
A obstaja kaksna moznost da se to pospesi in se poseg opravi cim prej?
A obstaja kaksna druga ustanova(in ne KC) kjer to opravijo?
Ker, ce se ze odlocis si zelis, da se tezave nehajo ne pa, da se vlecejo v nedogled.

Hvala za odgovor.

Spoštovani!

To vam enako dobro opravijo v vsaki bolnišnici s kiruruškim oddelkom v Sloveniji.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Ali se da kje dobiti seznam bolnišnic s kiruruškim oddelkom V Sloveniji?(na internetu, pri os. zdravniku?)

LP, Wilson

Spoštovani!

http://www.zzzs.si. Drugače pa na vsaki območni enoti dobite knjižico s seznamom.

Lep pozdrav!

Janko Kersnik

Pa na vsakem terminalu za potrjevanje kartic.

Janko Kersnik

New Report

Close