Najdi forum

fibromialgija

Spoštovani!

Morda vas bo zanimalo.

– Fibromyalgia, by Janet Benton; One Peaceful World Newsletter # 36, 1998, Becket, Massachusetts, U.S.A.

– Extreme Fifbromyalgia & Migrane, by Lizzz Klein, OPWN # 39, 1999, …

Pričevanji sta v angleščini. Izvirni pričevanji sta vsako na 2 straneh velikosti A4 in ju nudim preslikani (kopirani) – brezplačno.

Ker medicinska besedila občasno tudi prevajam, vam lahko pomagam pri razvozlvanju izvirnikov, če bo treba.

Srečno!

hvala, z veseljem ampak z angleščino sem pa totalno skregana , sem se učila v šoli nemščino , pa še te ne obvladam, lepo porosim če mi lahko vsaj bistvo prevedete v slovenščino.
Še enkrat lepa hvala
LP
Smiljana

Bom, čez nekaj dni. Namreč tudi povzetek v slovenščini iz angleškega izvirnika ni mačji kašelj. (Še najboljši bi bil prevod.)

namreč, tudi pri povzemanju bistvenga se ne sme poenostavljati, da se ne izgubi verodostojnost.

Ko bo povzetek ali prevod gotov, se oglasim.

Hvala lepa , Vi ste pa zares ena zelo , zelo prijazna in ustrežljiva oseba , verjamem , da prevod v slovenščino ni mačji kašelj , oprostite iz kje pa ste Vi?Jaz sem iz Kranja(Planina)
LP
Smiljana

Spoštovana Smiljana!

Sem ljubljanski Vičan. Ne vem, če vam moja krajevna opredelitev v čem kaj pomaga. Ker sem spoznal tudi prednosti podeželja, sploh ne poudarjam svoje ljubljanskosti.

Izkoriščam priliko, da dopolnim svoj prvi zapis, zgoraj, s 14.t.m., kjer sem navedel samo naslova člankov o fibromialgiji, pozabil pa sem poudariti, da gre za kratki pričevanji o ozdravitvi. Nista čudežni, saj sta se pričevalki zanjo zelo potrudili (ozdravitev terja spremembo prehrambnih in življenjskih navad).

Bistvo obeh člankov je, da nudita razumevanje vzrokov fibromialgije, predvsem pa njeno učinkovito zdravljenje in ozdravitev.

SPOŠTOVANI VIČAN!
Hvala za tele informacije , če pa imate kaj prostega časa v ponedeljek 21.6
se nam lahko pridružite na srečanju v Kranju ob 18h , tako bi lahko tudi v živo kakšno rekla na omenjeno temo.
Prisrčno ste vabljeni
LP
Smiljana

Spoštovana Smiljana!

Morda pa res pridem v ponedeljek v Kranj.

Le to povejte, kje točno bo srečanje.

Hvala in LP (ljubljanski pomahaj)!

živjo!
nasproti gimnazije Kranj v parku na klopcah(slovenski trg-spomenik ), če bi imel težave pridet do nas me lahko pokličete na GSM 041/561-404
se vidimo
smiljana

Spoštovani vsi!

Obljubljeni pričevanji o ozdravitvi KU in fibromialgije sta javno dostopni na .

Dodatna pojasnila bom lahko posredoval po 18. juliju, ko se vrnem iz tujine.

Sicer pa bom podrobneje o mišičnih boleznih in njihovem zdravljenju predaval v v petek, 23 julija, v invalidskem počitniškem domu “Dva topola” v Izoli.

Srečno!

hvala lepa , lepe počitnice
lp
Smiljana

lep popočitniški pozdrav vsem ki prebirate ta forum , posebej pa mojim kranjčanom , upam , da se bomo zopet v kratkem srečali v Kranju
Smiljana

New Report

Close