Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Multipla skleroza FHES – Lucija, Ajda

FHES – Lucija, Ajda

Lucija, Ajda!

Zdaj sem končno dobila FHES (ActiveH). Še želita poskusiti? Oglasita se, prosim, v vsakem primeru, tudi če sta si premislili, da vem, ali potrebujeta ali ne.

LP matilda

Jaz se tudi odločam za FHES. Mi poveš ceno ene škatlice oz. kar paketka treh škatlic?
Hvala.

Živjo,

če kupiš pri zastopniku, je cena 13.000 sit za škatlico, oz. 3×13.000 za tri škatlice.

lp

pozdrav!
lahko poveš pri katerem zastopniku je taka cena, jaz bi namreč kar naročala.

LP!

Uf, čisto po naključju sem zavila na forum, ker sem namenjeja na popotovanje (službeno) čez nekaj uric in se vrnem šele 16tega. Jaz bi vsekakor poizkusila vsaj eno škatlico FHES – Matilda, če lahko prišparaš do takrat, ko se vrnem in ti to ne hodi narobe, bi bila zelo vesela … (zaradi časovne stiske namreč ne vem ali mi bo uspelo danes…) – vsekakor si želim poizkusiti. V kolikor ne, pač ne bo nič narobe. Skratka, še vedno sem zaiteresirana. In hvala za skrb 😉

Lucija

Jaz sem še vedno zainterisirana, povej kako, kdaj bi ga lahko prevzela.

Lp,
Ajda

Živjo,

najbolje, da se zmenimo takole. Moja telefonska št. je 041/798 028. Trenutno imam tri škatlice viška – ena za Ajdo, ena za Lucijo. Jaz sem v Ljubljani še ta teden, nato grem na morje in pridem 17. julija.

Ajda, pokliči me, da se zmeniva za prevzem!

Lucija, bom prišparala, pokliči me, ko se vrneš!

Tretjo škatlico lahko dobi, kdor me pokliče v teh dneh (m*, Veronika…). Naslednjič bom naročala na Švedsko, ko se vrnem z morja. Če slučajno še kdo želi, naj me pokliče.

lp

o fhes si lahko prebereš na :
http://www.goh-slovenija.com

tam so tudi zastopniki, če pa misliš redno jemati se splača sam postati zastopnik.

Tudi jaz jemljem FHES kaka 2 meseca. Kak mesec še MAP. REčem lahko le to, da me razganja od energije. Vrhunsko.
Ja, pa kar zastopnik za FHES sem postala.

New Report

Close