Najdi forum

MOJ IQ je 156 sem član Mense. !!!, kjer imamo dostop do podatkov kot so povprečje IQja moškega in ženske.

Če ti lahko nekaj povem. Kreten in debil sta medicinska izraza za osebe, ki imajo nižji IQ od 50. In s tem svojim pisanjem jim delaš neznasko sramoto.

SLABO ZATE, DA TAKO MISLIŠ.

ZOYA tvoje besede so brezpomenske saj si ženska !! to da je kreten in debil medicinski izraz je pa smešno izmišljeno, medicina se sploh ne ukvarja z IQjem …

ZOYA A GREŠ NA KAVO Z MANO ????

A si že slišal za besedo KNJIGA. Preberi si kakšno. Svetujem!

Sam pridem z bičem!!!

kekeb, ne delaj sramote meni in tebi, saj veš… kako hudobni so lahko in naju bodo napadli

A greva v živalski vrt ?

Ja, ja med opice! Tam se boš najbolše znašel. Te bojo še kej naučile.

Opice imajo večje možgane od tebe (ženska) pa preveč so kosmate zate ti greš med mrčes

Hvala ker mi vsaj med mrčes dovoliš! Se ti klanjam gospod. Sej podložne moramo bit tud ne!

Svašta golazni je na svetu, samo tole… pa presega vse meje… ISKRENE ČESTITKE!!!!

Klic!
Dejstvo je, da so ženski možgani zares manjši od moških in tudi dejstvo je, da dosegajo ženske v povprečju manjše rezultate pri IQ testih…. Če boš pogledala kakšno knjigo, ki se s tem ukvarja, boš lahko preverila podatke, ki jih navajam in jih je navedel tudi “turkiškebab”. Dejansko to je tako. Vendar je s podatki zelo lahko manipulirati, še sploh takrat, ko jih prikrivaš. Namreč “turkiškebab” je spustil dve zelo pomembni dejstvi. Na manjši možganski prostornini imamo ženske enako število možganskih celic, kot jih imajo moški. Razlike so v posameznikih, ne glede na spol, v povprečju pa je zadeva enaka. Število možganskih celic je namreč odvisno od genetike, torej tvojih prednikov. Inteligentnost pa (čeprav laiki le to lažje opredeljujemo kot strokovnjaki) je med drugim pogojena tudi z številom sivih celic v možganih oz. povezavami med njimi, ne pa z maso le teh.

Med spoloma obstajajo razlike v posameznih področjih inteligentosti, ki pa se v tem času postopoma zmanjšujejo. Ženske dosegajo boljše rezultate na testih, ki merijo besednost in zaznavno hitrost, moški pa na testih, ki merijo predstavljivost in matematično presojanje. Kaj družba bolj preferira? Si že kdaj videla teste za merjenje IQ? Če ne, si jih dobro oglej, kako so sestavljeni. V velikem vzorcu manjša preferenca ene strani, hitro popači rezultate. Zato tudi igralnice dobivajo. 🙂

Še nekaj stvari…. Na testih inteligentnosti, so dosežki temnopoltih ljudi tudi do 15 točk nižji od dosežkov belcev. In dosežki belcev do 15 točk nižji od dosežkov Vzhodnoazijcev. To bi lahko kazalo na neko super raso, kajne? Razlike v posameznih skupinah ljudi je zelo povezana s kulturno-socialnim okoljem (način socializacije, starševsko spodbujanje otroka, vrednotami določene kulture…), ki pa vemo, da je po svetu zelo različen. Zato nekega univerzalnega testa inteligentnosti ni.

In še nekaj, kaj sploh meri test inteligence: meri trenutno mentalno razvitost in izraženost, ne meri pa potenciala in možnosti.

Če bi turkiškebaba količkaj zanimalo realno stanje (kar menim naj bi zanimalo vsakega povprečno inteligentnega človeka), bi poleg svoje omembe članstva pri Mensi, lahko omenil tudi ti dve tehtni dejstvi, ki spodbijata njegovi in sta navedeni v vsakem srednješolskem učbeniku psihologije. Morda pa se mu ni uspelo prisliniti do srednje šole in spoznati nekaj dejstev, s katerimi bi si bil prav tako lahko na tekočem, kot sem si jaz.

Lahko bi dojela da je bila to ena BEDNA ŠALA provokacija

Jaz sem moški. Mi boš zato zdaj bolj verjel, da si res cepec?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close