Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost FANTJE – one more question!

FANTJE – one more question!

hm…
mene pa zanima kok velko zgleda tistih vaših 15 cm v ohlapnem stanju…pač sm mal bolj radovedne sorte pa nč za to.
vesela bom vsakega odgovora! LP

nism tip sem pa vidla tistih 15 cm tud v ohlapnem stanju .. it gets more like 5-7 cm 🙂 tinny winny 🙂 hehehehe men bols zgleda k je hard ! 🙂

Lilly. Sej nočem bit tečen ali kaj, samo a je res treba uporabljat angleščino? A se ne da v Slovenščini vsega povedat? Ne vem no, meni se tole ne zdi “kul”. Verjetno si Ljubljančanka, a ne? 🙂

No pa isto velja za meti (one more question)

No , who gives a damn k ni erected – sej si takrat ne morš god knows koliko pomagat z njim :))). Če pa ga začneš intenzivno opazovati in obdelovati pol pa itak doesn’t matter. It gets hard. And who wants a plump sausage in his pants anyway? Važn je ko je v uporabi :)))

Neotrdeli penis je tudi cisto ok! Resda izgleda malo “nebogljeno”, toda predstavlja potencial! 🙂

Marjan a se ti ne zdi da vsi an little jokes iz tebe brijemo!
Naši forumi so pač taki, da se human izrazi kot mu paše!
Get used ti it!
Vse kar pa lahko rečem je – take it or leave it!

Pa ciao!

Men je vseen, samo bedno se mi zdi, da se ta angleščina vedno več uporablja. Sej je folk takole pisal še preden sem se “zbunil”, je pa normalno, da bote zdej še več veselja dobil. Be my guest… 🙂

Hehe. Še manjši pa je, ko je kje na mrazu, recimo po smučanju ali drsanju ali hribolazenju. 🙂 A ko se malce ogreje ………………..

Princ:)

velikost tička v ohlapnem stanju ne pomeni kaj dosti….v vojski sem imel priliko videti različne tičke v ohlapnem stanju,pa so bili potem v trdem stanju tam,tam,približno enaki…eni so imeli npr.v ohlapnem stanju tako velike kot potem v trdem….no pa sem se spomnil,ko smo se nekoč zafrkavali o dolžini,pa je Marjanca (kartamena)rekla,MOJEMU SE PA NIČ NE DVIGNE,SAMO POTRDI SE-TRD RATA…….

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close