Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost fantje, kakšne imate?

fantje, kakšne imate?

:))))))))

Mojga tud. Opozarjam, da nima to nič s političnim prepričanjem.

nisem rekla, da bi jih rada videla.
Drugače pa nikoli ne bi pisala na forum, kakšnega ima kdo.

Hmm ko mu je všeč kaka punca,ali pa dobi kako slikovito predstavo potem se zelo napne in postane trd in nabit..stoji čisto naravnost,dolg približno 17 in precej debel,glavca se povsem napne in poveča in dobi malo temnejšo škrlatno barvo,prav tako pa ima izrazit rob,ki je zelo občutljiv,sploh ko raziskuje vročo p…noro všeč mu je malo bolj groba obdelava in dobro fafanje,pa tudi lizanje obritih jajčk,ga naredi samo še bolj trdega..vedno obožuje akcijo;)

What a dick! : )))

LP

tudi v redu…

vsaj to:)))

tazga mam , de ti oke ven stopjo k se gor natakneš

Samo ves kaj? Svinec sploh ni trd :> .

Težek že, težek …… Če si ga predstavljam po svincu, potem je zeeelooo dolg in tanek, saj ga gravitacija vleče.

In se nekaj …. meni pa obicajno zjutraj full stoji, ker me tako na WC tiši, da se vsaka luknjica napolni in bi ga zato težko primerjal z mehko krpo, še manj pa kot zaspanega, saj nepretrgoma gleda okoli, kje bi se lahko olajšal. Pa dosti bodi o njem. Je malo sramežljiv.

LP

maestro

Moj je pa brez kosti, iz mesa in krvi, pa oblečen je v kožo, da ga ne zebe, če že ni ravno kje na toplem.

to da si jih ze precej vidla …. verjamem:)

kakega pa mam,recmo da sem zadovoljen,pa tud prevec ga cenim da bi ga vsaki not rinu itd

in se ostalim… tud 18cm ni vec to kar je blo vcas,je pa se zmer bols kot “15” da bi mu jst tazga ga sploh neb omenju.

moj ni vec “najstnik” zdj si pa mislte svoje

btw bedn in lame topic

ajd

Moj je zjutraj velik 14 , po sex-ualnem odnosu s punco (na hard) pa 20 cm

Ja pac moj je spodi debeu ful pa zgori je glauca tut ful velika

Glavica je debelejša od korena penisa. Dolg je nekaj več kot 14 cm. Ko ni v erekciji je malo vkrivljen v desno.

Moj ima po robu glavce Pearl Penile Papule, če veste kaj je to.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close