Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Fantje, kako dajete konec puncam?

Fantje, kako dajete konec puncam?

Ne ni, zame je to že kar hudo dolga doba, ampak sem jo navrgel tako, tja v tri dni ker ljudje večinoma se parčkajo za več let. Ajde, recimo če traja več kot 2 meseca, si zasluži dumping v živo, vse kar je manj je pa po mojem res delanje muhe iz slona 🙂

1. na nebolec nacin se tega ne da narest!
2. nikar po SMS-u, toliko spostovanja pa imej do nje, da ji poves osebno!
3. Med nama je konc.

Pa tak fajn odg. si imel včasih, sem mislila, da te je kaj več v hlačah. Ampak očitno te ni, če bi dajal puncam konec kar prek smsov… Svašta!

"Srce se ne prodaja, ne kupuje...se daruje!"

Se je teb tud zameril s tem odgovorom, a ne? :o)

********************************** Vsak junak postane na koncu dolgočasen! (R. W. Emerson)

Heh, ampak zakaj bi zaključeval v filmskem slogu, če je bilo vse skupaj le neko pavšalno razmerje? Občasni seks, parkrat v kino, tri večerje in vikend izlet na morje. Takšnih luftarskih razmerij ni potrebno končevati na nek glomazen način: jok, pijačke, oh, saj razumem, blah, blah. Obvestilo do 160 znakov in se vidimo, ko se srečamo. 🙂

To ni glede na to, koliko te je v hlačah, ampak glede na to, kako klasificiraš svoja razmerja. Samo pravo razmerje si zasluži ustrezni konec (če je že nujno potreben).

Ma, Playboy, ne vem, zakaj si predstavljaš, da je razdrtje ene zveze vedno en ful dramatičen dogodek. Mogoče imaš sam take izkušnje (potemtakem moraš biti res nekaj vreden, da ti punca po obdobju manj kot pol leta naredi filmsko sceno ob propadu zveze :o) ) … Ne vem no, ampak se mi zdi, da v teh parih mesecih redko koga toliko ‘strga’, da ob prejemu košarice dela nevemkakšne hude scene. Saj potočiš solze na skrivaj, ko ga/je ni več zraven, ampak res si pa ne znam predstavljati, da bi kakšno dekle sredi, na primer parka (sploh če je okoli dosti ljudi) zganjalo hudiča in pol, samo zato ker je po parih mesecih odpikana.

No, ampak očitno morajo obstajati tudi taka dekleta, ki rada delajo scene, če ne se fantje ne bi spraševali, ali dati konec face to face ali prek SMS-ja. Hvalabogu za GSM-je in mejle, a?!

********************************** Vsak junak postane na koncu dolgočasen! (R. W. Emerson)

Playboy, s tem samo dokazuješ, da ne spoštuješ žensk. Glavno, da si ti imel meso, kjer si tička namakal, a ne?:) Eh, se bom raje vzdržala nadaljnih komentarjev na to temo.

"Srce se ne prodaja, ne kupuje...se daruje!"

Vsak konec veze je boleč, pa naj bosta dva skupaj 2 meseca, pol leta, leto, pet let, deset let…edino fer se mi zdi v vsakem primeru povedat v faco da pač ne gre več naprej, izbereš pa pač neko metodo glede na to kako dolg sta bla skupaj…mislim, drugače boš nehal z nekom s katerim si bil 5 let (razlage, pogovor) kot pa s tistim ki si bil 2 meseca (pač poveš da to ni to in basta)…

Jst se pa strinjam s Playboyem…ženske včasih res naredijo tako sceno, da groza.. :((

Nobeni ženski nikoli ne zbujam lažnega upanja in v kratkih razmerjih nikoli ne uporabljam velikih besed ali pa namigujem na kaj večjega, kvečejmu obratno – ženski dam vedeti, da sem v to zvezo pristopil z neko distanco, tako da SMS-dump potem tudi ni ne vem kakšno neverjetno presenečenje.

Ja, včasih je dramatičen (jok, stok, tarnanje,…), ampak največkrat pa samo analitičen v tri popoldneve. Okej, skupaj sva bila 2 meseca, pa pač ni šlo. Gremo zadevo končat na kavi? Hmmm… okej:

-A to si že takoj vedel, da ne bova skupaj?
Emm, no ja, ne čisto od začetka.
-A zdaj že nekaj časa tako čutiš?
Ja.
-Zakaj mi nisi pa takoj povedal?
Sem mislil, da je momentalni lapsus.
-A to kao jaz nisem dovolj dobra zate?
Ne, pač ni tiste privlačnosti. Vsaj z moje strani.
-Ja torej jaz nisem dovolj dobra zate.
-A imaš že drugo?
-Meni se pa ni zdelo… rada bi… hočem… razloži… podrobnosti… prijatelja… se kdaj še slišiva… vidiva… žuramo… kdaj drugič… ti nisi za zveze… jaz sem to že prej vedela o tebi… zakaj…

Joj, joj, joj, blah blah blah. Kdo pa potrebuje vse to zaradi dveh ušivih mesecev platonskega razmerja? Jaz ne. Če je pravo razmerje je pa druga zgodba.

:))))) Ojoj, kako se to jz strinjam s tabo. Mislm.. čisti absolutni LOL! :))

Bodi zvest samemu sebi ter hodi na soncu in ne v senci druzgih!

OK, se vdam, da najbrž po dveh mesecih (ali pa petih) res ni treba tako zelo obzirno dajati konca, še posebej če je bila zveza že od začetka postavljena ‘z distanco’. Ampak – nočem sicer filozofirati – meni se zdi pa tudi bolj fer, da malo zanaliziraš, kaj in zakaj ne gre, ker daš tako človeku vedeti, kaj te tako moti ipd. Vem, da je to težko in zaj***, sploh še, če ta oseba ni nek hud filozofski tip in po možnosti še zelo nezrela in nezmožna konstruktivno sprejeti kritiko, ampak bolje prva zamera kot zadnja, in če je res velik del krivde na osebi – zakaj ji potem ne bi naredil analize in povedal, da to in to in to pač ne gre skup … Da bo vedel/a za v prihodnje …

Whatever, samo moje razmišljanje! Jaz sem namreč mojemu fantu, ko sva kmalu na začetku zveze prekinila, naredila celo litanijo. Sem mu pač povedala, kaj ne štima, kaj me moti … In ko sva čez nekaj časa spet poizkusila, je točno vedel, kaj je narobe. No, v končni fazi bi pa to lahko vedel tudi za naslednjo vezo, če ne bi ponovno poskusil z mano.

********************************** Vsak junak postane na koncu dolgočasen! (R. W. Emerson)

Zaključek kakršnjekoli veze prek SMS je za moje pojme odraz nezrele osebnosti, ki v življenju ne vidi preko svojega nosu in ji čustva drugih pomenijo manj kot lanski sneg.

Pa še samo v pojasnilo

Platonsko razmerje je razmerje, kjer sta oba partnerja povezana izključno na duhovni ravni in se vzdržita vsakršnih fizičnih stikov…

glede na to da te večkrat berem, mi to nekak ne gre skupaj

ne delaj se važnega s tujkami , če ne veš kaj pomenijo 🙂

LP

Platonsko sem si razlagal kot razmerje kjer je vse, samo fuka ne. Če gre tu za neko višjo mentalno raven je to moja pomota. Ej, eni berejo, drugi pa žanjejo.

Se pa v tvojem postu dobro izrazi, da nisi tisti tip ženske, ki bi prenesel SMS-dump. Imaš rada konfrontacije v upanju, da boš njega zvila v nekem spodrsljaju (recimo, če ne bo imel dovolj dobrega izgovora za končanje razmerja ali pa ti bo najprej prodal enega zlaganega). To je pač tako, če si tip človeka, ki želi tudi iz izgubljene bitke odkorakati kot zmagovalec, češ, “zdaj sem pa ga”.

Ker se ti pač zdim nezrela osebnost se ne bom še enkrat poskusil razložiti, dam ti pa vedeti, da spoštujem tvoje mnenje. Kakorkoli si že hotela, da bi bilo nastrojeno.

Res je, da je bila tale moja zveza, narejena z distanco, vsaj z moje strani.
Probal sem, samo sem ze na zacetku zelo sumil v to zvezo.
Ona je to zvezo vzela malo bolj resno, kot jaz in mi je zadnjic kar direktno v obraz povedala, da veliko premisljuje o tem in da ji po glavi hodijo same negativne misli in da ji zaradi tega zelo pada samozavest.

Potem sva sla vsak po svojih opravkih, vendar sem takoj sklenil, da tole zvezo koncam, ker je nocem vec vleci za nos in se pretvarjati, da je vse v redu. Sploh pa nocem, da zaradi vsega tega premisljevanja, ne spi in ne je.

Na zacetku bo verjetno malo tezko za oba, ampak mislim, da bo kar dobro prenesla. Ponudu ji bom, da ostaneva na na prijatelskem nivoju kot sva bila ze prej.

D.

Prej sem malo narobe poslal, zato posiljam se enkrat.
——————————————————————————

Res je, da je bila tale moja zveza, narejena z distanco, vsaj z moje strani.
Probal sem, samo sem ze na zacetku zelo sumil v to zvezo.
Ona je to zvezo vzela malo bolj resno, kot jaz in mi je zadnjic kar direktno v obraz povedala, da veliko premisljuje o tem in da ji po glavi hodijo same negativne misli in da ji zaradi tega zelo pada samozavest.

Potem sva sla vsak po svojih opravkih, vendar sem takoj sklenil, da tole zvezo koncam, ker je nocem vec vleci za nos in se pretvarjati, da je vse v redu. Sploh pa nocem, da zaradi vsega tega premisljevanja, ne spi in ne je.

Na zacetku bo verjetno malo tezko za oba, ampak mislim, da bo kar dobro prenesla. Ponudu ji bom, da ostaneva na na prijatelskem nivoju kot sva bila ze prej.

D.

Prijateljskem nivoju? Hmm.. pa si prepričan da bo sprejela? Jz naprimer ne bi. 😛 Se držim pravila: Bivši so bivši = preteklost in naj v moji preteklosti tudi ostanejo. Ampak če meniš da bo ševedno ostala tvoja kolegica.. tud prou. 🙂

Bodi zvest samemu sebi ter hodi na soncu in ne v senci druzgih!

Ne glede na to,na kak način boš končal z njo,nič lažje je ni bo.Lahk ji poveš po tel.,lahk ji pošlješ sms,lahk ji poveš v živo…karkoli nardiš,vseeno jo bo zelo bolelo (če te ima še vedno zelo rada).Tukaj po moje ni nekih pravil,ni neke teorije,ki bi se jo dalo napiflat…To je pač odvisno od vsakega posameznika.Lahk,da ti bo zamerla,kr si končal zvezo prek sms-a,lahk pa da ti ne bo…Po moje se sploh ne gre za način.Ne glede na to,kakšen način boš izbral,boš tak al tak v njenih očeh izpadel največji prasec na svetu.Pa lahk greš na kolena pred njo,pa na kolenih s solzami v očeh končaš zvezo…glih tak ji bo težko in glih tak bo next day svoji best frendici skoz jok razlagala kaki prasec si.Govorim iz lastnih izkušenj.Predlog:če ti je že tak težko povedat v živo,potem ji napiši eno dolgo pismo.Razloži ji,kaj čutiš (da ne želiš biti več z njo),povej ji tud kaj ti je pomenla in da ti bo ostala v spominu.Skratka vzami si malce več časa kot pa sam 1 min za sms.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close