Najdi forum

Ne, nima te rad niti te spoštuje. A si čorava?

Jaz bom rekel samo to…

 

meni ni jasno kako nekateri zivite.

 

Draga Ena 86   upam da te ima fant še vedno rad samo kakor trezen   ko je pa pijan se mu meša v glavi zato misle da si ti zraven njega je pa tvoja prijateljica   .

pošlji meni svojo sliko :)))

Draga A na   lahko gavprašaš    kaj to pomeni da pijan    poljublja    neno prijateljico   ter ji reče     da nebi tebi povedala    .

Ni se treba bati   fanta poznaš zato ga tudi ti povabi na neko zabavo   in se napij  tako da ne boš vedela kaj počneš  .

pozdravljena. ko sem bral tvoj (saj sva na ti ane) zapis, me je prijela skrb zate. iskreno, ne bi si mislil, da je lahko tako čist in prikupen človek, kot se zdiš ti, podvržen takšnim nesramnim ljudem, če so ti sploh vredni takšne oznake. boli me, ker ne vem, ali še danes trpiš zaradi te zgage. ker verjamem, da nobena beseda nebo rešila ali potešila te tegobe, ki se kot bršljan širi v notranjosti tvojega duha, bom bil kratek in jedrnat. ponujam ti zvezo, namreč tudi sam sem sam in iščem človeka, ki ima zlomljeno srce. namreč dve zlomljeni srci bosta vendar ustvarili enega celega. sem mnenja, da oba – tako jaz. kot tudi ti – potrebujeva srce. mislim nate. iskreno tvoj, perilicaposude5 <3

Gospa. Če hočete tradicionalne vrednote bo treba to tako povedati in na glas to začeti živeti. Sicer je samo vprašanje časa kdaj se bo opekel z ognjem. Da hodi okrog kartat, se poljubljat in popivat skupaj z zvestobo ne bo šlo. Niti z vašim zaupanjem. Treba bo najti in začeti živeti moralno ali pa trpeti take gluposti. Prosim pa da ga ne poskušate spremeniti. Problem je kaj vi hočete. On je že pokazal kaj hoče.

Z fantom   pojdita na nazabavo in če bodo tam tudi tvoje prijateljice se začnite družiti   .

Vendar ko boste malo pijani   povabi tvojega fanta na ples ljubezni   če bo tvoj fant vorenk pijan in bo prijel tebe za roko ga pelji na objeta na ples  .

Če bodo na plešišču še kakšne punce ki se zabavajo in če bo tvoj fant prijel kakšno od tistiu punca za roko se nastavljaj   kakšnemu drgemu fantu .

Če boš porajtaa da se tvoj fant z punco poljublja med plesom potem ti plesavca ki bo plesal steboj lahko poljubiš na lice ter se nasloni na ramena   .

Zanimivo kako mene kregate ampak na koncu imam prav. Današnji človek potrebuje OPCIJE. v službi v odnosih ali kakor koli že. Če bi bil resen sploh ne bi šel kartati ali na zabavo. Če bi bil zvest vas ne bi bilo strah. Kompenzirate slab odnos mislim da se bo treba zresniti in zaorati ali pa pustiti vse skupaj.

Ponavadi vidim   neke moške ki   se držiz drugo žensko za roko   ali pred bifetom   poljubljata   tako da ima ženska noge cisto stegnene   da jo moški   lazje poljublja  .

Nakoncu ju vidim kako gresta po cesta objeta kakor da bi bila lubček in lubica  .

New Report

Close