Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Čustvena inteligenca, komunikacija in odnosi Fant me je zapustil a se želi še videvat kaj naj storim?

Fant me je zapustil a se želi še videvat kaj naj storim?

Ja tudi sama ne vem zakaj je to potrebno vsak vikend.Mogoče preprosto zato ker sem tega navajena in ker svoje družbe ne želim razočarat.Sem ga vabila zraven pa ni želel ali je bil zmenjen z svojo družbo ali je bil pa v službi. Ampak tudi on je imel razburkano preteklost malo hujše kot jaz pa nisem sumila v njega niti 1x..mam pa ob vikendih rada ženski večer tako k po moje večina punc in se gremo malo naplesat v klub.Ampak če bi njemu dejansko blo do mene in zveze z mano ga take stvari nebi motile. 🙂

Verjamem, da si navajena hoditi ven. Prav ritualno se pol dneva urejaš, da greš vsa bleščeča ven in plešete s prijateljicami.

Koliko sta vidva sploh stara, da vidimo, kje smo z odgovori?

Mogoče imata oba začetniške težave. Vsekakor pa se pogovarjajta, se sprehajajta, pojdita v živalski vrt, povejta si, kako se počutita, kaj imata rada in česa ne. Tako bosta gradila vezo.

1x na mesec isti vikend si dajta odklop s prijatelji in prijateljicami, potem pa se posvečajta sebi in en drugemu.

Če te še vleče ven, se še nisi nažurala in še nisi za resno zvezo.

Rešitev je v tem, da se vedno in povsod zabavata skupaj.

been there.done that. glej mej se rada!!! zasluzis si ogromno in se vev.ne samo polovicarstva in ko se njemu dvigne.
glej midva sva z ex bla skup 5let. in potem se je tkole zacel odvijat kot pri vaju.on je vedu da sm nora nanjga in da ga bom cakala. in to se je vlekl 2leti, in pr teb se bo ocitno tut ce ne bos nardila konca.trpela bos na koncu pa le ti!!! onnko bo prisla druga v igro..bos sam se ignor fasala in bos ti vse najslabs pa danitk nisi resna da samo zuras.tko je blo pr men pa kao problem v faksu k ga nism delala pa v sluzbi k ni bla po njegovem okusu..pa sm se sprasvala kaj nej se nardim ds se mu dokazem .na koncu sm spoznala (pa se to velik prepozn,ko je on mel nabit ego in samozavest da je ena nora nanjga) da ni vreden se nobenmu dokazovat ce sam ne vidi tega v teb. tko da punca..seveda prhaja nazaj ker mu je dolgcas! da si nabije ego… ti ga pa idealiziras cist prevec.sam poglej kako dela s tabo. … nikakvo. in po tem ko je najdu neki novga je se takrat pisu skos kako me pogresa pa kako super punca sem bila.. lih tok da je preverju teren ce mam kej novga da je spet mal me poklicu pa sm bla v nebesih.
in ne to ni imeti rad.to ni ljubezeb.to so sam tipi k rabjo nabijat ego da se pocutjo zazeljene.v resnici pa nobenga spostovanja do zenske. tko da ne bit glupa in analizirat razmisljat in govort o njemu se dve leti kot o najvecjem bozanstvu sveta pa kok sta vidva posebna da mata tisto kar drugi nimajo.to je sam utopija..in zvet v zmoti.pika stop.

pa tebi to dela fant s katerim sta skup bila res nic. torej premisli kok mu pomenis.ce je to meni delala oseba s katero sva si ze planirala ustvarjat stalco..kravco.. 😉

in ne misli da bos ti njemu dokazala kaj on zamuja s tem ko mu bos dajala neomejen seks…delec od tega. jz sm tut misnla da naju to ful povezuje.pa sva spet pristala skp.pa je blo super.mpa se vseen.ni vse v seksu 😉 tako da ne se zadovoljit z drobtinicami(seks slave varjanta) 😉

pozdravljeni
za vse vas imam eno vprašanje
prek drugih sem izvedela da je moj sošolec vame. potem je dobil mojo številko, mi poslal sms. in tako sva se začela pogovarjati in dobesedno sem se zaljubila v njega, že tisti njegov nasmeh me je očaral….. bila sva par kakšno leto, dobivala sva se, smejala, se zabavala…….. potem pa se je kar naenkrat začel odtujevati od mene. ni se več hotel pogovarjati, izmikal se mi je….potem sem preko prijateljic izvedela da me je pustil. po tistem nisva več spregovorila besede. zdaj po parih mesecih pa ima drugo, in to mojo prijateljico. dobesedno sem ljubosumna nanjo, ker ga še vedno ljubim, vsakič ko ga vidim v šoli, vsakič ko se nasmeje…ali je možno da ga še kdaj dobim nazaj. ko sva bila skupaj je govoril da sem najlepše dekle na svetu, da sem samo njegova kraljica…..prosim pomagajte mi ker vsakič ko ga vidim se mi srce para, ampak nevem kaj naj naredim. ali se mu naj nasmehnem, ga ogovorim…….pomgajte
hvala

Prosim pejt k psihiatru da bos spregledala kje si. Prosim.

New Report

Close