Najdi forum

Mislim, da še ni rekel zadnje in se bo še oglasil in se delal kot da ni bilo nič…

Pozdravljena Tana5 in vsi ostali,

po 10mesecih, nedavno, sem zaklučila z fantom , ki je govoril da noče čustev, da v njem ni čustev, da ni taki, da ni gledal esmaralde…da ni čustven, da bi samo fuk.

No do resnice sem prišla nedavno – je poročen in ima otroke doma. In on še vedno isto lajno, da mi ni lagal, da nima čustev do žene, do sebe, ne do mene…da je taki kot je v usodo vdan…Hudo mi je, ker mu ne morem pomagat ampak tak se je sam odločil. Nisem njegova terapevtka.

Upam da s tabo ni enako! Aja pa tudi žene nima rad, ne mene in kolko sem spoznala tudi ne sam sebe. Tak pač je, upam da naslednič ne naletim na čustvenega mrliča, ker si želim iskrenega toplega odnosa.

Punca pogumno dalje!!!!

aleluja, si prebrala moj privatni post tebi..ko si me oznacla za nevem kaksno ko sem povedala svojo izkusnjo…ki se je razpletla sedaj ko tvoja…vids, bi ti blo prihranjeno “trpljenje” ce bi odprla rpej oci..pa so bla zaslepljena od roznatih ocalc(zaljubljenost) 🙂

exotic,

prosim da ne nehaš nadlegovart preko privat sporočil in tukaj na forumih obrekovat. Imam zelo dosti drugih stvari, vrjemi nikamor neboš prišel. Tvojih sporočil pa nisem brala ampak sem jih neprebrane vrgla v koš.

lp!


To s pa ti odlično naredila, v koš. Zna biti grozno exoticno težka, morasta, tečna, vsiljiva in dolgočasna. Najebal ga bo, kdor jo bo zadel na loteriji.

odgovorit genralno je tezko ker nimam dost podatkov. ne poznam ne tebe ne njega. iz opisanega se meni tovse skupaj čuje kot, da ti res misliš da imaš edina lukno in da se edina znas gonit!! no to ni tako. motis se če tako mislis. po moje si jezna ker te je namotal in izigral in te izkorišča zsamo za sex, ker ti to ločuješ. saj si rekal da ločuješ. MOSKI TUDI VEŠ!!! ha ha ha haha idelana za sex si in če mora malo potrpet da je malo s teboj inti neki piha na duso in ima zato prazna jajca m uje zgleda vredno. sedaj pa se je te naveličal ker si ti nehala ločevat sex in vezo. ha ha ha kaj te pričakuješ ti dobial si ga na odnos locujem sex in ljubezen in sedaj kos bi ti rada več pa on noče, logicno da ne!! saj ni prisel k tebi zaradi zveze!! kje mas ti logiko!!?? fine prijazne fante pa si ziher odjebala ne??!! no zdaj pa trpi. hahaha to je to . pa stara si 28 kajti mas sam osnovno solo narejeno? kaj si po izobrazbi, kako zgledas?? zato pa ti je privlačen ker te je pustil, če pa bi skakal za tabo pa bi ga odjebala!!! take ste! prav je naredil. moral biti vse lukne napolnit in te pustit.

Lahko povem svojo izkušnjo kot moški. Pred leti sem prav tako spoznal tako žensko ki je izvajala seks za šport, sicer bila prava mačka in precej opažena. Dokler sem bil z njo sem se prav tako obnašal “normalno”, kot v vezi. Če torej sprašuješ, kaj se dogaja v moških glavah… verjetno si mu sicer vsaj vizualno všeč, samo pri večini moških je ženska, ki ima športne seks veze na drugem ali celo nižjem mestu. To pač ni material za resno vezo in verjetno nisem sam jaz tak, da rečem, da si za “tisto pravo” takšne ženske večina tipov ne bo izbrala.

… in tudi jaz sem ji odgovoril, da mi ustreza, da sem samski, ker sem se bil pripravljen zanjo potruditi samo do določene mere. Čez tri mesece pa spoznal drugo, s katero sem v dolgoletni zvezi in poročen. Tako pač to gre. Tipi vidimo, katera ženska je zares resna in katera samo pravi, da je.

Tale tvoj “fant” je pač (verjetno po parih negativnih izkušnjah z “resnimi” zvezami) končno prišel k pameti in je sodobne ženske začel uporabljati za edino, za kar so res uporabne – torej seks brez obveznosti dokler ona ne želi nekaj več – potem se je pa pač treba premaknit k naslednji.


Lahko pa tudi rečemo, da se je kočno pogruntal, česa je sposoben in kaj ni zanj.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Poglejte, spoštovana Obiskovalka, nekateri si želimo ostati celo večnost samski.

drug drugega programiramo

Kdor zeli bit samski, naj bo vsaj iskren v tem, ne da zavaja dekleta s tem kako ni pripravljen na resno zvezo in kako se tezko naveze bla bla. Z iskrenostjo seveda tvega zavrnitev dekleta oz.sa ona ne pristane na njehove pogoje (da bi rad samo sex), ampak tako vsaj ostane zvest sebi in ohrani spostovanje do dekleta.

Razmorazna mutenja so gola manipulacija, da bi iz dane situacije samo ena oseba potegnila najvec-v doticnem primeri neiskreno fant.

Še vedno je ženska lahko moja odlična prijateljica…kaj več je absolutno nemogoče.

drug drugega programiramo

In zakaj potem zenske kolegice skrivate in se z njimi na skrivaj dobivate, da vaša ne izve? Pa btw ne mislim sexa ampak druzenje, je prevec doma rec da gres k stari prijateljici? Alo? Ste vi normalni? Meni ne dlih prevec

Mogoce imajo ljubosumne partnerke in roko na srce, zenske znamo vcasih za brez veze zapanicart. Vse vedet, kje jo je spoznal, kako zgleda … Ce ni zdravega zaupanja med osebama, potem se pac gredo igrice in zavestno zamolci da se dobi s kolegico, samo da bo mir v bajti.

Pikacrta, ženske si nismo enake, zato je preciznejše pisati v prvi osebi ednine.

Pikacrta, ženske si nismo enake, zato je preciznejše pisati v prvi osebi ednine.
[/quote]
Saj ce precizno beres, pise VCASIH.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

New Report

Close