Najdi forum

Evrosong

Pozdravljeni!
Kako ste kaj? upam, da vse ok :)) no, pa da preidemo k temi…a je kdo mogoče gledal polfinale na Evrosongu v Kijevu?!? In če je kdo, ste najbrž opazili, da je ena država prevajala del besedila v znakovnem jeziku, torej Latvija. Zelo me je presenitil njihov nastop, ki se je zasluženo uvrstil v finale. Omar Naber pa je bil najboljši do sedaj…s svojim nastopom me je navdušil in moram priznati, da ni večjega frajerja kot je on ;))
Lep pozdrav,
basketgirl

Supeeer!! Moj favorit Latvija je osvojila 5. mesto!! Pričakovala sem da bo vsaj nekaj nekaj točk…ampak je tukaj še eno naklučje…ki mi bo ful dolgo ostalo v spominu…s sestro sva glasovale za Latvijo…vsaka s svojim mobitelom…Sestra je točno ob 23h uri dobila sporočilo, da je bil glas sprejet (Latvija je bila po vrstnem redu 23.-ta), Slovenija je za Latvijo dala 7 točk, kar pomeni, da je moja najboljša številka 7!!! Ni to naklučje?!? Res zahvala Latviji, ki se je potrudila z znakovnim jezikom…:)) prav ganljivo….

Jaz sem pa navijal za Moldavijo……dobri so bili in na koncu so osvojili 6.mesto!!Pač vsak ima svoj okus ane

Jst mam pa rajši kot znakovni jezik kvalitetno podnaslavljanje.

Še ena ki se strinja z alexsom
lp

New Report

Close