Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost ET in Apaurin – Nia & Co.

ET in Apaurin – Nia & Co.

Hojla Nia ter tiste, ki imate kako mnenje o zadevscini spodaj!

Nia je enkrat omenila, da bi ob ET lahko koristil Apaurin 10 mg. Ali lahko katera napise kaj vec o tem? Jaz imam doma en zelen Apaurin (dobila v LJ. na GK za noc pred punkcijo, pa ne porabila, ker sem tisto noc zaspala v susu…), pa se zal ne vidi koliko mg ima.

Naj se povem, da mene ET boli (baje imam neko deformacijo…) in bi mogoce kaka zadevscina za pomiritev misic res koristila. Razmisljam pa seveda zelo laicno.

Nia, pa se tole-zakaj nisi jemala Aspirina?

LP, Lara

JAZ IMAM MALO IZKUŠEN Z APAURINOM, VENDAR VEM , DA VSE KAR SPROŠČA MIŠICE ,POMAGA , KER NISI TAKO V KRČU.

JAZ PROBAM Z AVTOGENIM TRENINGOM, VENDAR ČE SEM ODKRITA , SEM ŠE VEDNO ZELO V KRČU , JE ŽE POLOŽAJ TAK , DA ME NE SPROŠČA PREVEČ, ALI NE

Meni je ena ginkeologinja enkrat rekla, da Apaurin tik pred ET ne škodi, češ, da sprosti mišice in s tem pomaga zarodku…. Hja, glede na to, da škodit ne more, ga kar kavsni! Mislim pa, da se jaz ali pa katera druga potem okoli tega tudi spraševala Pušija na forumu Ginekologija in je tudi odogovril, da škodit ne more…

heh,ob vsem stafu, k sem ga poglodala se nisem uspela spomnit še aspirina, nisem mela kej prot njemu.
mislim , da maš ti 5 mg apaurin.le ta je drgač diazepam in preprečuje krčenje muskulature, tudi gladke,tko da se ti ob transferju maternica nič ne pokrči, pa še ti si bolj sproščena.jest vem , da to zadevo dajo tud pri epileptičnemu napadu, seveda v veliko večjih količinah, vendar dela.
no, za to finto sem zvedela na tujih foumih in sem jo seveda sprobala, ampak z 10 mg apaurini. mam to srečo, da si recepte pišem sama, sam po mojem bi ti to napisal tud osebni zdravnik, če bi mu povedala , za kaj gre.
no, jest sem to pojedla eno uro pred transferjem oziroma zjutrej, preden sem šla od doma in potem čez dan še eno.baje pa nekje jejo apaurine še 14 dni po transferju, seveda ne te doze , ki te kar fino sprosti;)

Hvala, decve. Grem jutri koj v akcijo in si ga bom nabavila. Ma, da se dete prime. Tudi sluznica je zelo socna (kot je rekel moj dragi Drobtinica)-15 mm na dan stop inj. Jajc je bilo za fuzbal team, zarodkov 8. Le se kako blasto moram ta teden pridelati, pa bo!

Lahko nocko,
Lara

New Report

Close