Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Prebavila Urologija Eritrociti in levkociti v urinu

Eritrociti in levkociti v urinu

Lepo pozdravljeni.

Moja težava je sledeča: več kot mesec dni imam neznosne bolečine v ledvenem delu, ki se občasno razvijejo vse do desnega kolka. V krvnih in urinskih preiskavah se izkaže, da so pri vsakem odvzemu povečani eritrociti (5) in levkociti do 3, u-sediment levkociti 40). Opravila sem ginekoloski pregled, kjer je ginekološko BP, opazka ginekologa je bila, da je nekoliko povešeno levo črevo. Prav tako sem opravila UZ abdomna, od koder izhaja izvid v mejah normale, le zadebeljenost trebušne slinavke. Osebni zdravnik me je poslal še na RTG hrbtenice, ki je prav tako brez posebnost. Sicer imam težave z odvajanjem blata, občasno odvajam po vsakem obroku, spet drugič pa odvajam na 4 do 5 dni, pri čemer je v tem primeru vedno blato bolj tekoče in rumenkaste barve. Pred dnevi sem prvič opazila, da je pri blazu bila prisotma tudi zeelo zelo gosta sluz. Vnetni parametri crp nikoli ne presegajo 7, prav tako sem zaradi suma na ledvične kamne ali vnetje mehurja, dobila dve dozi antibiotika MacroBID, pri čemer pa bolečina ni popustila niti za odtenek, prav tako ni spremembe stanja pri izvidu urina.

Zanima me, ali je smiselno opraviti kolonoskopijo, morda pregled blata na parameter kalprotektin?

Kaj bi sicer po vašem lahko bil srš bolečine?

 

Hvala ❤️

New Report

Close