Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost Erektilna disfunkcija?

Erektilna disfunkcija?

Pozdravljeni. Bom tako začel z opisom, sem 32 let star moški ki se redno ukvarja s športom in živi zdravo. Do pred kratkim ni bilo problemov z erekcijo. Ko sem imel punco sem imel obdobja ko mi ni bilo do spolnega odnosa vendar ko sem se samozadovoljeval nisem imel problem z erekcijo. Sedaj ko sem samski sem pred 2 mescema spoznal neko punco. Prišlo je do spolnega odnosa, po penetraciji je ud postal čisto mehek. Lahko rečem da je oba presenetilo. Potem me je začel malo skrbeti glede tega. Nakar spoznam drugo punco, ki pa mi je všeč in bi rad malo več kot samo to, je prvič pri spolnem odnosu bilo kar OK, spolni ud je že počasi postajal mehek vendar sem dosegel orgazem. Pri drugem spolnem odnosu pa niti do penetracije ni prišlo. Pred tem je bil trd in vzburjen, potem malo kasneje pa je vse padlo. Sedaj sem res (vsaj mislim) pod stresom in pritiskom da se to ne bo ponavljalo. Tudi samozadovoljujem se ne ker mi enostavno ni, ne vzburi me več kot me je še pred 2 meseci, vendar pa vseeno dosežem erekcijo, ne tako hitro in čvrsto kot pred 2 meseci, ampak jo. Je pa res da hitro upade. Lahko tudi rečem da sem bil nekajkrat tudi čustveno prizadet, mogoče je tud to posledica oziroma pripomore k temu. Bojim se da ni to kakšna fizična okvara. Razmišljam o pregledu vendar bi mogoče še sprobal eno od teh stvari: Ashwagandha/Ginseng/Maca prašek. Je tudi res da se pri tem dekletu malo izogibam bližine da ne pride do spolnosti čeprav mi je punca zelo všeč. V sebi imam veliko željo imeti spolni odnos vendar fizično ne zmorem ga spraviti v trdo stanje. Lahko kdo kako pomaga?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close