Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Prosti čas Domače živali in veterina en mali, ampak veliki problem…

en mali, ampak veliki problem…

in kako je s tole muco? Ste našli vzroke, da lahko zdravite?

ali je diagnoza postavljena

Nima trakulje in nima glist.
Je po malem, diagnoze (še) ni.
Hujša ne, redi se pa tudi ne.

----- Svojih zivali NE hranim s hrano Satisfaction.

Okej, sem dala na pesjanarja, pa se tule, ker vidim, da si veliko vec tu kot tam.

Moja mačka sicer ni imela takšnih simptomov, ni pa nekaj dni nič kakala, je bruhala po vsaki jedi skoraj, UZ ni nič pokazal oz. neko malo liso in so ji na 300 kosmatih dali eno belo pasto in jo spet dali na UZ – bela pasta (ne vem, kako se ji strokovno reče) na UZ pokaže barvno in se ponavadi vidi kak tujek – in preverijo, če gre pasta ven. In pri njej končno je, ampak je bilo še zmeraj enako, ostala je tudi na opazovanju kar na kliniki. Čez kak dan pa je kakala izredno trdo – čist možno, da je imela kak tujek ali se ji je zabasalo v črevesju (pije skoraj nič ne) in ji je potem, hvala bogu, šlo ven.

To je samo ena izmed možnosti – če hrana ne gre iz želodca, ne kaka in ta kakec oz. ta gnijoča hrana jo zastruplja (saj človeka tudi recimo glava boli in mu je slabo, če je zaprt). Upam, da se bo stanje izboljšalo. In da bo to, kar jo štopa, šlo ven.

FY, hvala za tvojo izkušnjo.
Inca kaka. Malo, ampak kar kaka, je normalno, če tako rečem. Ni zaprta, se ne napenja, nima driske. Bruha ne oz. v vsem tem času, kar ima omenjene težave, ni bruhala.
Čeprav na testih ni nič pokazalo, sem jo ponovno razglistila (kot ponavadi, vse svoje živali – mačke in pse mislim – razglistujem 4x letno).
Trenutno stagnira na pribl. isti teži, jaz pač kuham in pacam vse mogoče, da mi kaj poje ter spremljam, koliko popije.
Na veterino ne hodiva več, ker ni nobenega rezultata oz. vsaj namiga, kaj bi lahko bilo, Inca pa je po vsakem izhodu iz stanovanja popolnoma znervirana, kar pomeni, da mi odklanja hrano potem še vsaj 2 dni oz. več.
Poleg tega čakam na honorar, da se sploh lahko še prikaževa na kliniki (v kolikor bo padla kakšna pametna ideja, kaj še pogledat in kaj naredit). Pač, take stvari te znajo fino užgat po žepu :-/
Sem pa do konca razočarana nad ljudmi. Ves čas namreč namesto vzpodbude poslušam samo to, da je mačka “itak že stara”, “saj lahko dobim novo”, “preveč si zapravila za NAVADNO mačko iz kar enega zavetišča”, “saj imaš še tri druge” ipd. No, jaz se s tem pač ne strinjam, pa naj bom zaradi tega še tako trapasta.
Na srečo vsaj moj partner razume, da pač nismo šli na novoletne počitnice, ker je bilo treba letat okoli veterinarjev in hčerkica razume, da je bil “Božiček” malo skromnejši, ker je plačal račune za “čisto navadno mačko”.
Sem malo slabe volje in sem se mogla skašljat.
Zdaj grem pa spet kuhat govejo župco in joto, ker mi vsaj to je…

----- Svojih zivali NE hranim s hrano Satisfaction.

Eh, Yo, potem razumes kako sem cudna sele jaz, ki sploh ne vem vec koliko casa zdravim cincilo. Stroskov seveda ni toliko kot za psa, so pa vseeno. Ampak mi se se ne damo, ti in tvoja Inca pa tudi ne. A je prav? :))))))))

Pridobili sva 105 :-)))

----- Svojih zivali NE hranim s hrano Satisfaction.

gramov, seveda.

----- Svojih zivali NE hranim s hrano Satisfaction.

No potem se pa le nekaj premika. Kar tako naprej 🙂

Aja, sem mislila, da evrov…na veterini. :)))
Cestiste za nove gramcke. lp

Ja, če bi bilo toliko eurov bi bila kar vesela :-/

----- Svojih zivali NE hranim s hrano Satisfaction.

o tem da lahko dobiš drugo muco govorijo tisti, ki nikoli niso imeli nobene živali radi oz. sploh niso ljubitelji živali.Iz tega istega razloga zaradi katerega ti zdraviš tvojo čisto navadno muco bo imel moj mucek potomstvo.

Kaj ima pa potomstvo tvojega mačka veze s slabim zdravstvenim stanjem moje mačke?

----- Svojih zivali NE hranim s hrano Satisfaction.

New Report

Close