Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Urgenca ekstrasistole

ekstrasistole

Imam pogoste ekstrasistole v srcu. 1x ali 2x na dan mi srce preskoči ritem. Znano mi je,da naj ekstrasistole ne bi bile nič nevarnega.Vse skupaj traja sekundico. Boli nič ne.

Meni gre pa to tako na živce da se ne da opisat. Ko se zgodi ratam totalno zamorjena in slabe volje. Karkoli počnem v tistem trenutku,mi pade slaba volja do dna.Zelo mi gre na živce.

Ali,če bi šla k zdravniku za te ekstrasistole,ali lahko kaj predpiše? Se to da zdravit? Zakaj se to pojavi? Kako naj jih preprečim?

Jemljem pa zdravila za pritisk,in menda je to povezano. in pogosto.
lp

Če vas dva utripa izven reda spravita v depresijo, bi se morda lotili raje psihološkega vidika tega in ne ekstrasistol, ki jih praviloma ni mogoče in ni potrebno popolnoma odpraviti
Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Pozdravljeni. Vcasih opazam ekstrasistole. Obcutek je kot da mi bo srce dol padlo in kot da se zaustavi ali kot da mi dih vzame potem pa zacne hitro biti. Zanima me ali moram koga na to opozoriti v primeru splosne anestezije?

Korektno je anesteziologu omeniti vse zdravstvene težave. Lep pozdrav

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

Hvala za odgovor. Seveda bom. Ampak, ce anesteziolog ve za njih, jih uspesno resi? Gre pa se za kratek poseg 15minut.

Ukrepanje obicajno ni potrebno

Lep pozdrav - - - - - - - - Sašo Rebolj, dr. med.

New Report

Close