Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Družina Starševstvo in vzgoja ekonomska gimnazija – prešernova

ekonomska gimnazija – prešernova

Kaj pa vm ni jasn? Sem ucenka Presernove gimnazije (3.letnik) in use kar lahko recem je to da nikol nebi zamenjala te sole, niti enkrat mi ni blo zou da sem se vpisala na to solo. Profesorji so super, se najdejo tudi ksni primerki k so bl tko tko ampak naceloma pa supr naucijo in so supr odnosi in vse se da zment in te priganjajo da kej naredis iz sebe. In ne nism ucenka ki bi imela same “šute” ampak 4ke in 5ke, ce sprot delas in se ucis komot nardis, kar pa mislm da je povsod tko in nism ljubitelica ekonomije in niti nemislm it studerat ekonomije naprej. Ljudje na soli so skulerani, noben se nima za “nesto vise”. Ostali starsi ki se pa tukaj pritozujejo bi vam pa jaz svetovala da ocigledno imate prevec casa, da sedite za racunalnikom in pisete po forumih, na vasem mestu bi se rajsi bolj posveca
a vasim otrokm. Polovica vas sploh neve kaj delajo za vasim hrbtom. Ko pa prides iz osnovne sole na gimnazijo pa vedno ocene padejo, to ni vec osnovna sola k si se rabu ucit tko glih mal za vzorc. Tkoda bodte rajs tih ce neveste kako je na tej soli. Idioti

Pozdravljena, lajbavschans.

ali je možno dobiti mail, ker me zanimajo še dodatne informacije o šoli.

Hvala

Teja

Živjo,
Mene pa zanima mnenje o prešernovi poklicni in gimnaziji(ekonomska šola). In sicer se zanimam za oboje samo nevem kaj naj se odločim. V osnovni šoli imam povprečje ocen 4,33. Zanima me tudi kako je s 5.predmetov po poklicni ali pred poklicno maturo. Hvala za odgovore.

Ljubi bog, za pravopis imate najbrž tudi čudno učiteljico.Saj si napol pismena.

Je v zadnjih letih kaj bolje na tej soli? Zgornja mnenja glih ne obljubljajo veliko …

New Report

Close