Najdi forum

Živjo Metka,

… si ti prepričana da si staknila hepatitis B … ta se namreč prenaša tako kot HIV. Preko hrane in pijače pa je možna okužba z hepA, vendar pa hepA ni pretirano nevarna okužba .. vsaj po merilih našega ZZZV, je pa neprijetno, če stakneš to na potovanju. Sicer se pa za potovanje lahko cepiš .. če je strah prevelik.

Večni sen Bali … mislim da tam ni kaj bolje kot v Egiptu .. v Egiptu žal še nisem bila .. sem pa bila v nekaterih drugih arabskih državah.
Bali je .. umazan, reven, brez lepih plaž, z nadležnimi ljudmi ….. Bali je tudi ena mojih najljubših destinacij … saj tam najdeš prav takšno popotniško/turistično izkušnjo … kot si jo narediš sam … Bali je poln nasprotij .. prav tako kot katerakoli druga država sveta … če si odprt za nove izkušnje, spoznavanje novih krajev, ljudi, kultrur .. če se odpraviš na pot brez prevelikih pričakovanj … potem najdeš prav povsod tist ‘večni sen’ .

Pa lepo se mej .. kjerkoli že …

lp,

Barbara.

ps, Robi … vsako potovanje je odvisno od tebe … lahko greš na Slivnico pri Cerknici pa doživiš nepozabno avanturo .. Lahko pa greš na Pacifiške otočke, pa se vrneš domov razočaran … vse je odvisno od tebe.

B.

res hvala vsem za koristne informacije…komaj cakam na potovanje :-)))
lep dan in vikend vsem skupaj in hvala za pomoč
saso

barbi se strinjam s tvojo ugotovitvijo… sej vas nisem prosil za odločitev ali naj grem v egip ali ne… hutu sem slišat vaše mnenje oziroma iz vsših izkušenj izvleči nekaj, kar mi bo v aprilu (100% grem tja dol… jupiiii) pomagalo…
sva bila s punco v turciji 21 dni in moram reci… nora avantura
se enkrat vsem hvala za inf…
lep dan in vikend
saso, robi ok nevermind… :-))

… ful lepo se mejta v Egiptu .. pa vzamita sabo velik malih drobnarij .. bombončke, balončke, kulije … to zmeri prav pride .. sej veš .. tam otroci nimajo ravno vsega, kar jim srce poželi .. pa jim tako s tem lahko polepšaš dan 🙂

srečno!

B.

Bolj bednega komentarja še pa ne

New Report

Close