Najdi forum

EFT – pomoč

Pozdravljeni,

1. november, ki se bliža, je praznik, ob katerem se spomnimo svojih najbližjih, ki jih ni več med nami. Rada bi vam napisala, kako je močno žalost v sebi premagala ena izmed naših strank:

“Stara sem 52 let. Življenje se mi je začelo podirati, ko je moj mož izvedel, da ima raka na ledvicah. Njegovo zdravljenje je bilo na začetku obetavno. Verjela in upala sem, da bo ozdravel, čeprav sem vedela, kakšna je statistika pri tej bolezni. Seveda se je njegova bolezen razbohotila in bilo je grozno. Postajal je čedalje šibkejši, dokler ni umrl. Preden je umrl, mi je izrekel besede, ki jih nikoli ne bom pozabila: “Vedno te bom ljubil”. Od tega trenutka mi je šlo vse navzdol. Bila sem osamljena, brez volje in smisla do življenja. Ponoči nisem spala. Počutila sem se obupno, sploh nisem vedela, kaj naj bi počela sama s sabo. Poskušala sem iti ven s prijateljicami, vendar to ni nič pomagalo. Mislila sem samo na svojega moža, ki ga ni bilo več. Potem sem iskala po internetu in našla EFT tehniko. Oglasila sem se na eno individualno EFT terapijo. Sprememba po njej je bila očitna. Postala sem umirjena in življenje je zame spet dobilo smisel. Začela sem se ukvarjati s športom in imela sem vedno več energije. Moža se spomnim, vendar grenak priokus je zbledel. Vedno pa bo ostal v mojem srcu.”

Prižgite svečo v spomin pokojnim in mirno preživite ta praznik.

Več o EFT – tapkanju izveste tudi, če kliknete na našo spletno stran Zakaj izbrati nas?.

Lepo pozdravljeni,
Mojca Nendl, dipl.org.
EFT terapevtka

New Report

Close