Najdi forum

dvojke-ki jih ni

Pozdravljeni
stara sem 19 let in mi sploh niso zgoraj zrastle dvojke tako da sem imela protor med dvojami in tidi odprtino med enkami na slikanju so ugotovili da sloh korenin ni tako da ne bodo sploh zrastle.Pri 14-15 sem dobila snemljivi aparat ampak sem bila precej neresna in ga nisem redno nosila potem pa sploh nisem na kontrole hodila.Kasneje ko me je res to motilo da nimam lepega nasmeha sem šla spet k drugemu ortodontu in sedaj imam fiksni aparat že 7 mesecev in rezlika je precej opazna enke so čisto skupaj med dvojkami in trojkami je pa že večji prostor.Ortodont mi je rekel da v letu bo to na mestu.Mene pa zanima kaj potem kam bi si šla naredit implantat in če se to da kaj preko socialnega skupnosti oz.da mi zobozdravnica napiše napotnico?In koliko pride vsaj približno implantat stat?Že v naprej hvala za odgovor in prav lep pozdrav
Maja

Spoštovana Maja,

glede implantatov je najbolje, da se pozanimate na Stomatološki kliniki v Ljubljani.
Vaša zobozdravnica naj vam napiše napotnico, vse ostale informacije pa boste dobili na kliniki.
Lepo pozdravljeni!

New Report

Close