Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Rak Kako živeti z rakom? Duševna pomoč svojcem obolelih z rakom

Duševna pomoč svojcem obolelih z rakom

Meni nič nerodno…jaz sem že vse možno prebrala, brez skrbi 😉
Rak je skupek 10.000 bolezni in vsak ima svoj razlog, da je nastal in svoje zdravilo….to mora pa vsak sam ugotovoti 🙂

Heteroo Google spet vse ve in popam link za druge ….tako, da ti ne rabijo pisat pisat, tukaj vse piše od a do z
http://www.pozitivke.net/article.php/novamedicina

PREBERI TOLE mici, ta link ki si ga pripopala ne piše niti 5%, kdor razume hrvaško lahko tukaj veliko prbere:
http://www.nova-medicina.net/
če bo imel pa kdo vseeno še kakšno vprašanje, pa lahko vprašate tule:
[email protected]

mici, nekje sem prebral, da imaš samo izkušnje z rakom in vesel sem za tebe, da si še tukaj in se dobro počutiš!!
Vendar ogromno ljudi nima takšne sreče kot jo imaš ti.
Dejstvo je, da ne samo naše zdravstvo, ampak Evropa, ZDA in še kje zdravijo raka tako, da uničijo človeka še bolj kot je že sicer od samega raka in dejansko pozdravijo zelo malo ljudi. Če ne umrejo v prvem letu po odkritju, umrejo pa v nekaj letih.
Ljudje poročajo da so odklonili kemoterapijo, obsevanje, operacije…..in so se zatekli k alternativi. Dejstvo da so to odklonili jim je rešilo življenje, ne pa alternativna medicina,Ljudje ki so se zdravili z alternativno medicino poročajo, da so ozdraveli ker so pili čaj iz regratovih korenin, kamilico, goji jagode, konopljo, surovo hrano, naredili 40 dnevni post, pili samo vodo, pili zelenjavne sokove, šli na bioterapijo, kaj vse ne poizkusijo……v resnici pa jih je pozdravilo lastno telo SAMO.
GERMANSKA NOVA MEDICINA trdi (in to je resnica) da se vsako telo lahko pozdravi samo če mu to dovolimo in če nas ni strah.
Zelo pomembno je-DA NAS NI STRAH !!!!!
Ko zbolimo v eni sami noči preberemo na stotine variant alternativne medicine, kaj nas lahko reši, bolj pomebno pa je, da do realnega zaključka kaj to je, pridemo ko smo še zdravi. Ko zbolimo, nam naši zdravniki v pomanjkanju časa iz rokava stresejo RAKA IMATE…..in tega se zelo prestrašimo pomislimo-UMRL BOM- torej smrtni strah nam povzroči še dodaten konflikt, kar po GERMANSKI NOVI MEDICINI pomeni, da bomo po vsej verjetnosti imeli poleg že odkritega raka še raka na pljučih. Vsak smrtni strah povzroči raka na pljučih.
Vsak strah ki je dovolj močan odvisno česa nas je strah- povzroči raka na točno določenem organu.
Npr. ženski odkrijejo raka na prsih-ko ji to povedo doživi smrtni strah in sproži se SPECIALNI BIOLOŠKI PROGRAM (SBP) po GERMANSKI NOVI MEDICINI ki povzroči raka na pljučih.Ko zdravniki to odkrijejo, pravijo, da so poleg raka na prsih že metastaze na pljučih.
Po germanski novi medicini je vsak rak vzrok drugega strahu.
Rak na levi dojki pri desničarki je vzrok STRAHU za otroka, mamo…rak na desni dojki pri desničarki pa strah v zvezi partnerjem…..rak na pljučih kot sem napisal pa je strah za življenje..
Torej vsak rak je posledica točno določenega strahu.
Dr.Hamer je to dokazal posbni zdravniški komisiji na 100 CT posnetkov glave-vseh 100 je točno opisal.
Na možganih se namreč istočasno kot na organu pojavi majhna okrogla kot tarča- v velikost 1 evra (lahko tudi večja) lezija ki ji naša medicina reče kar rak na možganih. V bistvu pa ta lezija iz možganovine izgine sama ko človek reši konflikt-takrat se začne razgrajevat tudi rak.
To kar si napisala ti MICI, da so dr. Hamerja določili za psihiatričnega bolnika je zelo res, pa ne samo to še marsikaj hujšega so mu počeli, mu vzeli licenco….ampak dr. Hamer je zelo uspešno zdravil ljudi z rakom in drugimi težkimi boleznimi drugod po Evropi. Izobrazil je že zelo veliko zdravnikov po svetu in tudi sam še danes zelo uspešno zdravi. Zdravljenje po germanski novi medicini je 100 krat cenejše, zato pa mu farmacija tudi ves čas nagaja.
Jaz zelo dobro poznam GERMANSKO NOVO MEDICINO in sem trdno prepričan, da je samo ta medicina lahko zares uspešna za vse ljudu na tem svetu in tudi za živali.

Tistega nisem jaz napisala, da so ga označili za psihičnega bolnika.
Ja res je, da moramo delati na tem da si krepimo imunski sistem in da se telo samo zdravi. Jaz nisem imela jajc, da bi šla samo na alternativo, ket vem za veliko ljudi, ki so tudi umrli pa so naredili vse, spremenili prehrano, zdravljenje s smolo…idt.

Kar nam je namenjeno nam je namenjeno….lahko te kap zadane, avto povozi….lahko dobiš tako agresivno obliko raka, da je ne pozdravi kemoterapija niti alternativa, nič ni 100% vse je odvisno od organizma in imunskega sistema…..in nobeden ne bo živel večno….važno, da se uživa tukaj in zdaj 🙂 Vse preveč je pa mazacev, ki bi radi zaslužili in prodajajo vse živo…..od storitev, do produktov in velikoooo jih izrablja besedo rak, da napolnijo svoj mošnjiček……in navajajo tudi lažna poročila.

Prosim za povezavo, ki potrjuje te trditve. Jaz sem namreč našla popolnoma drugačne podatke. So pa Judje tudi sicer malce bolj bolni kot ostali narodi, ker so se malce preveč poročali med sabo.[/quote]

Ja, in poleg tega imajo v ZDA zaradi dednih nagnjenj privilegij biti preverjani vsako leto ali še bolj pogosto medtem ko ostali nimajo te samoumevne pravice ker niso z židovskimi geni.

A ni tam “kitchen accident” tj. tisto ko možu žena ni več všeč, jo ubije v kuhinji in reče da se je zakurila ker je zažgala kosilo hehe, kakšen izgovor. To je pojem ki je v teh krajih pogost in po moje vse te ženske odpadejo, pač ne pridejo do zdravnika, ne dočakajo dob ko je rak pogostejši – tam okrog 60+. Pa tudi vprašanje koliko radi svoje genitalije pokažejo ženske moškim zdravnikom, saj je vse bolj zaprto, skriva se intima, vse je tabu.

Mici piše, da so ljudje naredili vse, spremenili prehrano, zdravljenje s smolo…idt., pa so umrli.
Mici, vse ni dobro delati. Smola pa itak ne spada sem.

Hetero,
nehaj zavajati bralce in se omejuj na naslove tem. V Izraelu ni nič boljše urejeno zdravstvo. Se ti gre torej za konopljo? Na drugem mestu potem trdiš, da so bili morda podatki iz Aure napačni. Upam, da bodo bralci počasi spoznali tvoj namen objavljanja Polovične resnice in laži ne pomagajo nikomur – razen prekupčevalcem.
V Izraelu so samo bolj odprti alternativni medicini. Zdravnik v izraelski bolnišnici je sam rekel novinarjem, da da konopljo bolnikom, ker oni tako hočejo in četudi ne pomaga; in sploh so druga zdravila sigurnejša in jih je tudi lažje dozirati. Kdor se sklicuje na izraelsko zdravstvo, želi samo profitirati s konopljo.
Daj povej ti nam, kaj je tvoj namen pisanja v forumu?
Imaš sam raka?
Ali kakšne cilje zasleduješ?
Kaj boš sam naredil, če dobiš raka?
Ali se boš najedel smole?
ali boš šel k Hamerju po duševno pomoč?

Povem lahko le lastno izkušnjo v želji, da bi komu pomagala.

Moža so odslovili domov in v izvidu ni pisalo niti, naj pride na ponoven pregled, saj niso mogli zanj ničesar narediti. Zatekel se je k zdravilcu, ki mu je obljubil ozdravitev. Do konca je živel v zanikanju in od sebe odrinil mene in najine tri otroke.

Tudi svojo okolico je prepričal v svoj prav in jaz sem mislila, da sem nora. Jaz sem videla hiranje, ostali so videli izboljšanje. Bilo je težko, kot bi bila na drugi frekvenci, kot vsi ostali.

Pomagalo mi je pogosto kofetkanje s prijateljico zdravnico, ki mi je vseskozi razlagala simptome, saj sem hotela vedeti čim več – simptomi so me sicer preveč strašili in moja domišljija je bila preveč burna. Ker mi noben zdravnik, ni dal niti kančka upanja, sem v času bolezni prebirala literaturo o umiranju in v času umiranja literaturo o žalovanju otrok. To mi je pomagalo ohraniti zdravo pamet in ko je prišlo neizbežno me ni bilo več tako strah – zbrala sem pogum in umrl je doma.

Bilo pa je težko in ves čas sem blefirala, da je vse čisto normalno. Čez dan še nekako zvoziš, ponoči pa pride za tabo.

V upanju, da bo moje pisanje komu pomagalo.

Sicer se tukaj nihče ne oglaša že 1 leto, ampak če slučajno kdo zatava še sem, naj poudarim, da blamiranje dr. Hamerja NI NIČ POSEBNEGA, saj FARMACEVTSKI LOBI to počne vsaki dan, samo da bi preprečili dr. Hamerjeva odkritja in s tem še naprej omogočili KEMOTERAPIJO ki bi morala že davno-davno NA SMETIŠČE. dr. Hamerjeva odkritja so VELIKANSKO DELO in bi za to moral prejeti Nobelovo nagrado. Ljudje, tudi če niste bolni si pridobite informacije o HAMERJEVI METODI, ker vam bo prav prišla PREVENTIVNO da sploh ne boste zboleli, če pa boste zboleli, vas ne bo strah bolezni.

Nedavno mi je za rakom umrla mama. Patronažna sestra je ni obiskala doma niti enkrat samkrat. Splošna zdravnica nam ni dala nobenih nasvetov. Ko sem z vztrajnostjo le dobila napotnico in smo obiskali onkološko dietetičarko, smo dobili desetminutni posvet, ki je bil površen, nikakršen. Nisem vedela, kaj naj pričakujem, kako bo, ko bo bolezen napredovala. Ničesar. Kar sem spravila skupaj, sem po zaslugi tujih spletnih strani vladnih in nevladnih ustanov. Kako naj bolnik je, če nima teka???
Obstaja zelišče, ki onkološkim bolnikom povrne tek – toda to sem morala izbrskati sama, na internetu, tega mi niso povedali v dietetični ambulanti! Tako kot vse drugo, npr. kakšna hrana zavira metastaze, o mikrohranilih itd. Proteine, ki jih je tako potrebovala, so mami predpisali teden dni pred smrtjo, ko so na pregledu ugotovili, da – temu so se čudili – ne izgublja več teže, čeprav so ob prvem pregledu tri mesece prej ugotovili, da je v dveh mesecih izgubila 10 kg. Celo tedaj, ko so jo zaradi peritonitisa urgentno prepeljali v UKC, kjer bi ji moral ginekolog pregledati trebuh z UZ, so naju pustili čakati na vozičku na hodniku. Dve uri in pol, brez infuzije, brez odvzema krvi. Brez infuzije zato, ker je na hodniku bojda sestra ne bi mogla imeti na očeh, kar pomeni, da si je nekdo kril hrbet na račun bolnika. Medtem je zdravnik notri debatiral s študenti, saj je bila ordinacija sicer prazna. In še bi čakali, če ne bi po telefonu poklicala nekoga, da je posredoval.

Mama mi je umrla na rokah, jaz pa nisem prepoznala, da umira in sem ji skušala pomagati z vpihovalnikom, misleč, da ima napad astme. Če bi razumela, kaj se dogaja, bi jo zgolj objela in držala v objemu.

Udeležila sem se spletnega tečaja za paliativno nego pri eni od ameriških univerz in z žalostjo ugotavljam, da smo v Sloveniji svetlobna leta za razvitim svetom. V Sloveniji bi morali nujno uvesti tečaje za svojce, za paliativno nego in za pripravo na zadnje dni življenja svojcev, da bi vedeli, kako se smrt zgodi in bi bili pripravljeni.

Zame je bilo tega pol leta, ko sem živela v popolni negotovosti, prežeto s tesnobo in stisko. Tudi jaz sem izgubila 10 kg. Od mamine smrti je minilo deset dni, jaz pa se še vedno počutim tako izčrpano, da mi sploh ni več do tega, da bi zjutraj vstala.

Sprašujem se, zakaj je v Sloveniji tako, kakor je.
Nad slovenskim zdravstvenim sistemom sem globoko razočarana.

ANGELA moje sožalje!!!
Preberi se čim več o dr. HAMER-jevi medicini, zdaj ko si še zdrava………….

New Report

Close