Najdi forum

Zdravo,

Sem Ljubljančanka, stara 33 let in po razhodu pogrešam izlete, hribe, tek.. v glavnem naravo.

Bi se mi kdo pridružil?

Živjo,

z veseljem bi, ampak sem žal iz drugega konca Slovenije (MB) 🙁
Morda pa se vseeno lahko zmeniva (pa še kdo) in gremo na kak izlet, v hribe…

In če je kdo bliže mojemu koncu, tudi iščem koga za tek, hribe, izlete… 🙂

Ojla,

Če še vedno iščeš družbo za izlete, se javljam 🙂 Sem tudi Ljubljančanka.

Živjo!

Sem 28 letnica in iščem nova poznanstva. Prihajam iz okolice Kranja.
Kaj več pa na ZS.

Tudi jaz sem za druženje, sem pa iz dolenjskega konca.
[email protected]

Živjo!

Jaz sem tudi Ljubljančanka, 34 let. Iščem tudi nekoga za druženje ob kavici, sprehod,… v bistvu po dogovoru. Trenutno sem brez družbe oz. pač se dobimo zelo redko, ampak kaj čmo.
Zainteresirani se javite na naslov [email protected]

Lep pozdrav

Pozdravljeni, sem 37 letnik iz Dolenjske in se priporocam. Srecno in lp.

No mene potovanja niti ne zanimajo in sem bolj nezahteven in preprost, kar se tega tiče, tako da grem rad na kak izlet v bližnji okolici. Sem iz Ljubljane, bi pa rad spoznal kakšno punco, ki se ukvarja z glasbo, igra inštrument ali poje. Več na privatnih sporočilih.

Sem iz obale..oddajam apartma in sm student prometa..iscem iskreno zensko za preživljanje casa..sm urejen in umirjen fant ki zna raunati z neznejsim spolom. Imam izkusne s starejsimi od mene in po tej poti iscem direktno pravo zensko ki ve kaj hoce. [email protected] je mail..biu bi veseu odgovora usake ki je za nova sooznavanja.

Sem za sprehode. Zelo rad se sprehajam še posebej ob morju.
Se priporocam

Tudi sama bi rada spoznala kako osebo/e za druzenje, izlete,… sem pa z dolenjskega konca.

Jaz tudi iščem kakšno prijateljico za druženje, klepet, kakšen izlet .. stara sem 42 let, iz okolice Lj.

Sem Kristian, 37-letnik iz Posavja (okolica Krškega) in obožujem hribolazništvo, kolesarjenje…pričel bom teči (priprava za Lj.maraton), a popotovanja so tudi zakon..sploh kratki izleti na Primorsko (zaljubljen sem vanjo!).

Pred dobrim tednom sem opravil pohod vzdržljivosti, ki mi je odprl oči: bit.ly/pohod52kmv9urah
Drugače pa se beremo!
Moj kontakt:
[email protected]
040/476-285

Rad bi spoznal kakšno plesalko za ples .
Kadar se ubrnem na veselici k kakšni lustni punci se stiska z kolegico ali se poljublja z fantom zato kaj naj naredim .
Upam da se bo nasla kakšna plesalka za moj ples .

New Report

Close