Najdi forum

Ne poznamo se. V moji navadi nikakor ni, da bi iskala kakšno drugo osamljeno dušo po tej poti, ampak tokrat sem se odločila, da tako ne gre več. Prepričana sem, da nisem edina, ki bi bila nadvse vesela družbe človeka, s katerim bi si imela kaj povedati. Sem ljubiteljica živali, rada berem ( ok, tole je trenutno preteklik, oči nagajajo), rada obiskujem našo lepo deželo ( pa tudi lepote izven meja), rada pa se tudi vračam domov. Živim ob morju, šumenje valov in prekrasni sončni zahodi so nekaj enkratnega. Sem stara (65) , ja ,drži, ampak ne še mrtva. 🙂

Lep pozdrav.
Zagotovo je osamljenost zelo huda stvar, toda najti človeka, s katerim se lahko pogovarjaš
o marsičem, pa je še težje. Stara sem 54 let in sem kar precej oddaljena od morja, toda
za dobro prijateljstvo ni mej. Če želite, se mi lahko javite, kajti tudi pogovori preko e-pošte
so včasih zelo dobrodošli.

Pozdravljeni! tudi sama sem v podobni situaciji sama osamljena upeta v odrasle sinove študente in gospodinjstvo.Nekje v mes sem izgubila sebe sedaj pa se pobiram po neuspešni vezi z prevarantom ki se je priklatil v naše življenje in iskoristil vse , kar se je dalo izkoristiti. Stara zgodba, sodišče delitev stalno prebivališče dokazovanja in obrekovanje , na trenutke se mi zdi da samo sanjam in se ta mora dogaja komu drugemu in ne meni.Sem iz okolice Maribora , če se mi bo oglasila katera od žensk za kakšen klepet ali moralno potporo , bi bila zelo vesela.Lep pozdrav!

New Report

Close