Najdi forum

društvo se rojeva

Prijetno presenečena sem odkrila, da obstaja tudi takle forum!
Skupina zanesenjakov iz Gorenjske je prišla do sklepa, da je že skrajni čas, da tudi na našem koncu zaživi društvo za zaščito živali.
Upam/o, da nam boste pri začetniških vprašanjih in problemih z nasveti pripravljeni pomagali tudi vi!

Lep pozdrav!

predlagam vam, da se obrnete na katero od že ustanovljenih društev za nasvet in napotke. verjame, da vam bodo pomagali. tudi mi bomo storili vse, kar je vaši pomoči.

srečno!

Pozdravljam pobudo, obenem pa bi vas prosila, da svojemu vzdevku pridodate še kakšen dodatek, ki naju bo razlikoval.

Je bil že zadn čs, da tud gorenci kej pogruntate, pa čimprej se zmigejte!
Drgač pa, supr!

Ideja je super! Kaj ne obstaja nekje v okolici Bleda privatni azil? Morda bi s pomočjo lahko začeli tam…

CESTITKE!
Povejte kaj vec, saj se bo nasel se kdo od nas gorenjcev, ki bi vam z veseljem priskocil na pomoc! To pogresamo!

Pozdravljeni!

veseli me, da se ustanovlja društvo. Če potrebujete zagon za postopek, vam lahko nekaj malega svetujem, ker sem tudi jaz pred tremi leti ustanovljala društvo. Postopek ni niti tako zapleten, pač formalnost in birokracija. Če pa zbirate člane, se javim za vašo članico in vplačam članarino. Mojo moralno podporo imate.

LP!

New Report

Close