Najdi forum

Skunk bolj seka, samo to ni tista prava trava na take it easy brah….

Meni grejo cigarete precej bolj v nos, da ne omenim ce kdo pripali cigaro. Kva to smrdi, enkrat sem sel sredi zura ven in drugam.
Drugace je pa malo nepovprecna populacija tu odgovarjala se mi zdi, vecina je proti ali samo poskusila. Sam ne poznam prav veliko mladih, ki hodijo ven pa ne kadijo trave…

Ja pazi zdaj – ti bodo nekateri travcarji zaceli nakladati. Ces, ja moras se parkrat probat, ker prvic zavestno nic ne obcutis, potem pa ko nastudiras feeling pa je fajn in bla bla bla, vse skupaj je eno samo sranje, da potem postanes mentalno odvisen od tega dreka!!!!!!!!!

Mene pa zanima, v cem je sploh fora, da je treba jointe kadit pa biti ful nazgan, da bi se naj imeli fajn?

Ja se legalizacije ganje nam je treba poleg smrdecih cikov in alkota. Matr, daj idi potem v Amsterdam pa se ga napohaj pa nasekaj s stafom, da ti bo hash pri riti ven pogledal!

Ne vem, kaj se vsi (skor) greste… Itak travo kadi že vsak smrkavc! Sploh pa je dobr “filing” in za včas prow paše!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A pol to res rabis?

Haha je veliko jih prvic res nic ne cuti in morajo veckrat probat :))))

Miki, tak ti bom reko! Ce hoces probat, kaki filing je ce pusis travo, probaj en mali stikl t.i. Cookija – to so kexi skup s koncentriranim extraktom ganje. Samo sem videl da si ti faca pa da bos prisel do enakega zakljucka, da je to vse skup en velik @!#$!

Ej stari če ti pravim da sn glih v soboto prvič probal pa je blo brezveze :)))

LP, miki

Nimam nobene izkušnje z drogami in jih tudi nikoli ne mislim imet.
Sem proti kakršni koli legalizaciji trave ali drugih drog. Ker mi je kar groza, ko vidim, da se deca že pri 11. letih zapijajo, kadijo, itd.

Probala sm ene par dimov…pa mi ne sede in ne bom nikoli več. Sploh pa odkar mam preveč kolegov v drogi, mi se gravža karkoli probat…Ko vidim kako pred mojimi očmi propadajo, kako so včasih tako zadeti da me niti ne prepoznajo, kako živijo samo zaradi droge…Če temu lahko rečem življenje. Groza!
Po eni strani se zdi neumno legalizerat travo, ker jo itak že vsak dobi kadarkoli&kjerkoli…Nevem, drog je že tako ali tako preveč…

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close