Najdi forum

Naslovnica Forum Duševno zdravje in odnosi Odnosi in socialna prva pomoč Žalovanje in slovo Dr. Velikonja v Ljubljanski porodnišnici

Dr. Velikonja v Ljubljanski porodnišnici

3-je prezgodnji porodi, 3 angelčki, pa NIKOLI ni prišla do mene!! Preokupirana, preobremenjena…..tudi jaz sem v svoji službi pa se enako povetim vsem…..ker se moram, tudi ona bi si morala vzet čas za vse mamice angelčkov, saj je tudi zato tam, kajne???

škratek

Ker je tu veliko negativnih odzivov, mislim da je prav, da se oglasimo tudi tiste, ki lahko povemo kakšno dobro.

Sama sem bila pri njej, vedela sem in še vedno vem, da moje bolečine ob izgubi ne more vzeti nihče, niti partner, kaj šele nekdo tretji, npr. psiiholog.

Si je pa dr. Velikonja vzela čas za pogovor in mi dala nekaj dobrih nasvetov, kako je prav, da si vzamemo čas za žalovenje, kako naprej v partnerskem odnosu, kako spet stopiti skozi vrata trgovine, službe … in da včasih traja tudi dalj, da žalujoča mama spet “funkcionira” navzven in da v veliki večini nikoli ne bo več tako kot pred izgubo … bo pa enkrat spet sijal sonček, ne bom se počutila slabo, ko se bom smejala … vedno pa bom pogrešala mojo malo …
in včasih je dobro slišati tudi to.

pozdrav!

rodila sem 10/2015. Naj povem, da sem bila celo nosečnost obravnana pri njej zaradi psihičnih težav in sem izredno zadovoljna z njo. tudi po porodu se je maksimalno potrudila zame, čeprav sem za neko stvar rekla, da ni potrebe, je to vseeno naredila. Oz. dve taki stvari sta bli.

Zaradi nje in osebja porodnišnice Ljubljana, si upam v bodoče roditi trojčke (zdaj ko sem redila, sem s CR zaradi izrednega strahu pred porodom).

Ta ženska je krasna kot tudi osebje lj. por.!!!

Tina

New Report

Close