Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Klimakterij -menopavza Dr. Toljan v Ljubljani —-> Kje?

Dr. Toljan v Ljubljani —-> Kje?

Napro kremo sem tudi jaz do pred kratkim uporabljala za menopavzne težave, potem pa sem v lekarni v Šiški našla eno drugo, pol cenejšo in skoraj še enkrat večjo, z enako sestavo. Kremo-gel sem kupila in prav tako deluje, kot tista prej, vsebuje pa Wild Yam, tako rekoč enako sestavino kot Napro, le cena je bolj prijazna. Predvsem sem imela močne oblive, ki so tako rekoč izzveneli.

Lahko prosim poveš v kateri lekarni oz lokacijo. Jaz sem iskala podobno kremo v LL pa baje nimajo nič takega.
Hvala.

Pozdravljeni Mena!
Kremo Wild yam in kapsule imajo na voljo v vseh lekarnah po Sloveniji.
Lp.,Sabina Senčar.

Sabina Senčar, dr. med.

Drage dame, bilo je že veliko napisanega, pa naj povzamem nekaj nejasnosti:
Dr. Toljanova je v Ljubljani praktično vsak torek, vrste ni! Cena ni prav nič višja kot v Zagrebu, pri nas dobite celo triurno predavanje o prehrani, hormonih in vseh pomembnih stvareh glede hormonov za povrh. Laboratorij je kar Adria Lab, je cenejši kot iz sline in hitrejši. Pripravljamo pa še cenejšo obliko, vendar šele po novem letu.
Prijave potekajo preko spletne strani: http://www.faceforceyoga.com
Ne obravnava pa doktor Toljanova samo menopavze, temveč cel nabor hormonov od stresnih, ščitničnih in spolnih. Veliko pacientov nima menopavznih težav, temveč s policističnimi jajčniki, endometriozo, nimajo menstruacije, preveč krvavijo, so izgoreni, brez energije, brez libida, ne spijo … Gre torej za celostno, ne ginekološko obravnavo. Svetuje pa se prehrana, dodatki in šele potem, če je potrebno hormoni. Yam ni bioidentična oblika progesterona, temveč fito – progesteron, ker nismo rastlinice to ni dovolj, poleg tega pa samodiagnostika tudi ni v redu, če sploh ne poznamo svoje slike. Kar pomaga sosedi, včasih ne pomaga vam. Zato potrebujete nekoga, ki vam bo strokovno svetoval in tega nikar ne počnite sami. Imejte se radi Ariana

New Report

Close