Najdi forum

Dr. Pirnat

hujsanje z dr pirnatom je uspesno berem te clanke ko gospe ali gospodicne niso uspesne mislim da nimajo prave volje zato tudi uspeha ni jaz sem zadovoljna z dito saj je prevec za jest uspeh je tudi ko stopis na tehtnico mislim da ne placate zdravnika da bi doma zraven vas stal in gledal kaj daste v usta najprej morate pri sebi urediti ali zelite hujsat ali ne zdravnik vam pomaga sestra je zelo prijazna vredno je tega denarja ce res zelis da se ti uresnicijo cilji ko si jih zadas imam pozitivne izkusnje ne samo jaz temvec cela moja druzina saj so vsi z menoj izgubili nekaj kilogramov vsi skupaj zelo veliko hvala dr pirnatu gospem pa zelim da se drzijo navodil in diete pa veliko uspeha tako kot pri meni lep pozdrav

Zdravo, jaz sem shujšala pri dr. Pirnatu 20 kilogramov, in moram reči da sem zelo zadovoljna. Menim da, če želiš shujšati se moraš določenim stvarem odpovedat. V jedilniku je dovolj zelenjave, da telo pridobi vitamine, akupunktura je pomoč pri tem da nimaš groznega apetita ampak v glavi ti more kliknit da z nažiranjem ne prideš nikamor in si iz dneva v dan bol nesrečen. Ja logično da so vaše prijatlce kolegice znanke vse pridobile nazaj če se niso potrudle in spremenile način življenja, ja žal tako pač je. Težo vzdržujem že eno leto in povrnil se mi ni niti kilogram, ker upoštevam njegove nasvete. Privoščim kako sladkarijo, pico karkoli se mi pač zahoče. Ampak to je mogoče enkrat na 14 dni, naslednje dni jem zdravo ker vem da se bom tako bolje počutila in bom zadovoljna sama s sabo. Doktorja priporočam, res je da je to velik denarni zalogaj ampak s tem si lahko marsikdo reši življenje. Če si seveda to želi.

Žalostno, da nekateri v dobi interneta ter morju knjig in revij o zdravem načinu življenja še mečejo stran denar za razne Dr. Pirnate, osebne trenerje in nutricioniste.
Vse se začne in konča konec koncev v naši glavi.

Pozdravljeni!

Imam eno vprašanje za ves tiste , ki so se zredile po Pirnatovi dieti
KATERA JE HODILA ŠE POTEM NA KONTROLE , KI JIH ON PRIPOROČA?

Jaz sem hodila pred več kot 15 leti , ker sem imela že celulit 3 stopnje, se pravi me je bolelo, bistvo je da se nisem zredila do 2011 in še to sem se zaradi bolezni.

Pirnat se jezi , ker se mu zdi škoda da se ne upošteva navodil in se meče denar v smeti.

Celo ko sem imela za it na kakšno zabavo sem mu povedala in mi je dal točna navodila , kako in kaj naj jem. no in takrat sem na mesto pol kile shujšala 300g. In NIKOLI me ni nadrl.
Res mi je čudno zakaj so tako različna mnenja in izkušnje. Lep dan

L.P. nkal

Zdravo,
Nkal se čisto strinjam s tabo. Tudi jaz sem uspešno shujšala15kg, cel čas. obiskovanja ambulante sem dobivala navodila za prehrano, ki je vsak teden bolj raznolika. Ne vem koliko časa ste ostale redno obiskovale ampak meni osebno ni bilo enolicno, po 5 tednu sem lahko jedla tudi OH, za kosilo tudi riž ali testenine. Tudi ciceriko, bob in vso raznoliko hrano, v času diete je bilo strogo prepovedan samo vnos sladkorjev in alkohola. Za vso ostalo hrano se lahko dogovoris, odloči ti samo količino živila. Tudi količinsko sem imela na voljo dovolj hrane, predpisal mi je od-do potem sem si sama pripravila toliko kolikor sem bila lačna. Kolicinsko je tudi on rekel da bolje več volumna ampak določene hrane, recimo zelenjave.. Meni osebno je bil pristop res ok, vedno sva predebatirala teden, kako je bilo počutje in naredila elektrostimulacijo in potem se lipolizo. Teh sem naredila samo 10, ampak ko sem jih delala sem v tem času res izgubila več cm na. predelu trebuha kot drugje. Žal mi potem cenovno ni več zneslo za lipolize.
Cel čas hujsanja mi je ponavljal, da izguba kg ni rešitev težave s težo, ampak se boj začne na vzdrževanju. Priporoca redne kontrole, enkrat na mesec ali enkrat na dva meseca, odvisno kako ti gre vzdrževanje. Jst sem bila že na 4 rih kontrolah, teza mi niha kilo dve, ampak je tako kot pravi:premislite kakšen dan bo in si malo organizirati obroke, drugače pa slediti načinu kakršen je bil v času diete- vsaj 5 obrokov in pravilno razporejena hrana. Sladico imam lahko vsak teden in se vedno mi teza stoji:-) sem ugotovila, da žal ni druge za vzdrževanje teže, kot vsak dan paziti na hrano jesti redno, da nisi lačen in seveda tehtanje!! Vsem ki bojo shujsali peiporocim obiske vzdrževanja, tam ti svetuje koliko in kaj, kdaj jesti da nadzorujemo. Treba res spremenit navade, to pa traja tut več let, ne samo tiste 3 mesece ko si na dieti. Ni lahka ampak bom vztrajala. Zdej na pomlad pa upam na se eno rundo lipoliz 🙂
Punce vztrajati je treba tudi na vzdrževanju!!

Živjo, takole jaz začnem jutri s tole dieto in imam namen zdržati nekje do 18. junija. Tedno sporočam rezultate, upam, da uspem. Začenjam pa z 66 kg. Cilj pa je nekje 56 kg
Lahko se mi katera pridruži.
LP 🙂

Pozdravljeni vsi, tudi jaz sem eden od revežev ki rad dobro papca, pa sem poiskal pomoč pri dr.Pirnatu. Uspelo mi je, njegov način pristopa k problemu se mi zdi smiseln, dieta je tudi povsem na mestu. Ni bilo lahko a če veš kaj želiš, se vse da. Malo majn pa mi je všeč njegova pomočnica, mislim da ji je ime Jasmina. J e zelo arogantna, narejeno prijazna in precej negativno nastrojena. Oddrdra svoje besedilo, prenese še kakšno dodatno vprašanje ali dve, več ji je že v napoto in to tudi pokaže. Njeni prisiljeni nasmeški delujejo vse prej kot prijetno. Hudo neprijetna oseba……..Metode dr.Pirnata vsekakor priporočam, rezultati pa so odvisni samo od vas samih oz. vaše volje. Srečno vsem.

Spoštovani dr. Pirnat,

Dne 9.5. 2024 sem imel pregled na UKC zaradi ščitnice in dobil napotnico, ki je veljala tri tedne. Ker je bila pošta poslana nepriporočeno, sem izvid dobil prepozno, da bi uporabil napotnico po navodilu.

Prosim vas za nasvet ali je mogoče dobiti novo napotnico. Problem je, ker sem ostal brez osebnega zdravnika, ki bi mu napotnico priložil.

 

Vnaprej hvala za odgovor.

 

S spoštovanjem

Pozabil sem povedati. Diagnozo in napotnico seta napisali vi.

New Report

Close