Najdi forum

dr. Blejec Tanja

Pozdravljene!

Moja izkušnja je pa takale :
Bila sem noseča z dvojčki.najprej sem imela Pušenjaka,poden!kot da mu je najtežje bit tm in prenašat nosečnice,res 😀
Potem je šel pa na dopust poleti,oktobra sem mela pa rok,pričakovali smo prej seveda,ker sta bila dvojčka.In potem ga je vedno nekdo nadomeščal,jasno.Vedno me je pregledal nekdo drug.
Potem pa naletim na Blejčevo ko sem imela ultrazvok.Hmmm…zanimivo je blo :)))
Naredila mi je UZ,ju je poimenovala kar Janko in Metka,pogledala materinsko knjižico,potem še mene izpod obrvi in rekla:ja,madona,kdo pa je vš ginekolog??
Ji vse povem,pa pravi:ah,njega nav cel poletje,midve greva h koncu počas,vs ne more vedno drug gledat,pjte tjale pa k men se prepište,bova midvee spravle jankota pa metko do konca :))))
FACA SVETOVNA,res.NIKOLI ni bla nesramna,vedno prijazna…že ko sem vstopla noter na pregled,je rekla:ooooo janko pa meti gresta !
skrbna zelo,vsaj do mene,napotnice za rešilca,vse sm mela tipi-top.
Potem je videla da počasi bo pa treba sprožit porod in 17. septembra sem bla sprejeta v porodnišnico in ker sem bla odprta kar na porodno :)))
Pušenjak mi je prišel predret ovoj,me je bolelo ko hudič,on pa me je gledal,pa vs hladen:ka pa se pačte,to sploh nč ne boli…HALOOO?!?!?!
Porod je šel lepo naprej,dokler naša punčka ni mogla iti ven…in oni bi brez da bi me rezali uporabiti vakum..in če nebi tisti trenutek vstopila Blejčeva in jih spravla v red,ne vem kaj bi bilo z našo punčko,ker je imela popkovino okoli in okoli glave.
Oba,tudi fantka je lepo spravila na svet,in me na koncu tudi prišla pobožat in me pohvalit!

Je pa res da ljubljanse ženske v čakalnici so ble zmerej tko pošmekane…v petkicah tip top…aj poj kej čudn da jh vse boli 😀

PAPA

Tudi midva imava zelo slabe izkušnje z Dr. Blejčevo. Nestrokovna, neprijazna in ”gun ho” na kvadrat. Ne bom našteval podrobnosti, saj je v ostalih postih toliko napisanega, da če bi bila tole zasebna klinika, bi baba namesto zastave visela pred ordinacijo omenjene klinike.
Mane bolj nekaj drugega zanima. Kako da noben od sodelavcev nič ne ukrene glede tega. Tako hvaljeni Dr. Slavko Pušenjak in dr. Rončevič in ostali, ki vas hvalijo tukaj po forumih, na vas ciljam. Kako to, da vas ne moti tole kar berete tukaj po forumih. Ali se noben ne zamisli nad tem. Jaz si ne predstavljam, da bi kdo v naši firmi imel tak odnos do strank ali tak način dela. Že kot sodelavec bi ga opozarjal in, v primeru da ne bi zaleglo, šel naprej s postopkom dokler ga ne bi odpustili. A pa vas nič ne peče vest, ko se spomnite Hipokratove zaprisege. Za Blejčevo mi je jasno, da je o Hipokratovi zaprisegi brala enkrat nekaj, verjetno v Lady tabloidu. Ker če bi imela trohico odgovornosti in morale, bi zapustila tole službo in šla delat nekam v šolsko kuhinjo. Kaj pa vi? Pa saj ne delate za tekočim trakom in niste neki referenti, kjer je možno napake popravljat ali pa sploh ne pridejo do izraza. Vi ste mojstri, ki se ukvarjate z medicino, kjer po mojem mnenju, ne bi smelo prihajati do takih lapsusov. In ko vam ga kolegica Blejčeva spet, že 1000ič brcne v temo, zamižite na eno oko, ali kako? Res me zanima zakaj je taka oseba še vedno v taki službi in še naprej ljudem pije kri. Sploh pa z izjavami kot so (citiram): ”Ja veste saj ona ni čisto normalna. Ona je še en teden pred porodom šla smučat”. (To sem slišal od zdravnika, ki je komentiral Dr Blejčevo v porodnišnici.), ne dajete ravno zaupanja vredno sliko celega porodnega oddelka. Torej se zavedate, da ta ženska ni ravno normalna in ne naredite popolnoma nič. Zakaj?

O Blejcevi sem slisala danes prvic ,urco pred amniocintezo ko sem prebrala priimek zdravnika ki izvaja poseg…in hitro na net poguglat mnenja o njej….kar me ni kap in malo je manjkalo da nisem uzela knjizice in odsla….po opisu sm si jo predstavljala kot monstruma…vsa preplasena sem vstopila v ordinacijo – ona pa – prijazna strokovna direktna…celo posalila se je nekajkrat in me s tem nekako sprostila pred pregledom ko sem povedala da me je strah…posega nisem sploh cutila pa vecina dela bav bav s to iglo v trebuh….jst mam pozitivno izkusnjo z njo…je pa res znorela ko je v ordinacijo stopila neka druga zdravnica in je nastal prepih…

New Report

Close