Najdi forum

down sindrom

Dobar dan. Jako mi je drago što postoji ovaj forum. Drago mi je što ima i vas takvih koji podržavate roditelje i probleme djece u razvoju. Ja sam majka curice s down sindromom od 8 godina. Poznajem situaciju osobe od tridesetak godina koja isto ima down i dosta je napredna i čak se uspjela zaposliti, svaki dan putuje i prima plaču. Pitam se da li će i moje dijete imati tu priliku… do sada sam već preživjela dosta propusta od strane struke. tu djecu se ne bi smijelo ograničavati i govoriti im da su drugačija, da njima neke stvari ne trebaju u životu i ne moraju ih učiti i slično. moja kćerka je još mala, ali zna pisati i razumije dosta toga i puno s njom radimo. nemam posebnih pitanja za vas jer smo navikli sami se snalaziti jer najbolje poznajemo svoje diejte. malo je osjetljivija u posljednje vrijeme, traži puno više pažnje od nas. ponekad je teško joj nešto objasniti. no, mislim da zaista napreduje. eto, ako imate savjete ili me možete nekamo usmjeriti da zaista damo maksimum bila bi jako sretna. lijepi pozdrav i svako dobro vam želim

Poštovani, svi mi (stručnjaci različitih struka) samo smo potpora Vama i Vašoj djeci. Naš je poziv omogućiti Vašoj djeci da se osjećaju sigurno i sretno u svijetu u kojem živimo i da ostvare sve svoje potencijale. Nikad niste sami. Slobodno se obratite kad zatrebate savjet, pomoć ili nekog da Vas sasluša. Sretno!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close