Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Nosečnost in obporodno obdobje Dotikanje trebuscka?!!!

Dotikanje trebuscka?!!!

Nevem ali nic ne najdem ali je res se premalo govora na to temo. Naletela sem na mogoce dva tri clanke na to temo ampak se vecina govora vrti okoli neznancev in nosecniskega trebuscka. Kaj pa znanci, sorodniki, ozja druzina, kako pa njim povedat, da ti to ni okej, da ti je neprijetno, te celo prizadene, ker niso niti toliko, da bi prej vprasali. Se se katera pocuti kot macka, ki ima mlade, ki bo ugriznila ce se kdo pribliza ,da ji dvigne pritisk, zaskrta z zobmi, bi najraje udarila po roki, ki hoce seci po trebuhu. Ker neznanca je lazje nahrulit, da se to ne spodobi, sorodnike ali druzino pa ni tako lahko, sploh take ki ne razumejo in bi bili uzaljeni.

Nasveti kako postopat? Mnenja? Misli? Vasi obcutki?

Saj vem, nekatere imajo rade svoj trebuh v srediscu pozornosti, ampak kolikor sem seznanjena vecina tega ne mara.

Ja seveda, nima te nihče za prijemat, če tega ne dovoliš in želiš.

Jaz tudi ne pustim. Pa klofni tace stran in jim daj vedeti, da se to ne dela kar brez vprašanja. Ali pa stopiš korak nazaj in grdo pogledaš, takim malo bolj normalnim bo to dovolj jasen znak. Samo hrabro, postavi se zase!

New Report

Close