Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Ginekologija Neplodnost Dopolnila za neplodne

Dopolnila za neplodne

Pozdravljene!

Prodam 2x fertility + zanjo in zanj, seveda po nižji ceni. Več na zs.

Jaz osebno ne bi upala kupovati rabljena dopolnila za neplodnost od neznancev, ampak lepo da hočeš pomagati drugim. 🙂 Cena pa tudi ni ne vem kako huda, da bi moral kdo tvegati in naročevati rabljene zadeve, še posebej ker se fertility+ zauživa…

Niso rabljeni. So original zapakirani. Jih nisem rabila. Se strinjam s tabo, tudi jaz ne bi kar od nekoga vzela na pol porabljene škatlice. lp

definitivno od vitanovala dopolnila. to so bila edina dopolnila, ki so nama dejansko pomagala tako da priporočam +++

jap, fertility plus od vitanovala – midva sva naročala kar prek interneta ampak dobiš tudi v nekaterih lekarnah

vitanovalovi so edini, ki se jih dejansko splača kupovati

Midva sva že vse poskusila pa še vedno ni nič… bova naročila fertility+ naslednji teden pa držimo pesti, da bo pomagalo

Midva sva že vse poskusila pa še vedno ni nič… bova naročila fertility+ naslednji teden pa držimo pesti, da bo pomagalo
[/quote]

Poznam to. Midva sva poskušala skoraj tri leta in ni nič pomagalo. Naročita pa bosta videla, če vama bo pomagalo. Nama je in imava sedaj eno leto in pol staro Nino, ki nama popestri vsak dan

Oktobra naročila, danes dobila zdravniško potrjen plusek :-))) Hvala vsem za predloge in mogoče se še enkrat oglasim, ko bo čas za izbiro imena haha

Zakaj se mi zdi, da je zadnjih nekaj postov pisala ista oseba, isti stil pisanja. Reklama mogoče?

heh če pa na mrtvem forumu promovirajo sam dnar stran mečejo

Stvari, ki delujejo, se delijo iz ust do ust. Imaš prav, da se ne splača – ljudje hitro vidijo koliko je ura in večino ljudi ima pozitivne izkušnje z fertiliti plus.

Stvari, ki delujejo, se delijo iz ust do ust. Imaš prav, da se ne splača – ljudje hitro vidijo koliko je ura in večino ljudi ima pozitivne izkušnje z fertiliti plus.
[/quote]

Se popolnoma strinjam. Midva sva za njim tudi od noseče kolegice slišala, ki je imela pozitivne izkušnje (in pozitiven test seveda).

jao kake bezvezne reklame, ker kolegice so pa takoj zanosle ko so to jemale, drgače tale dodatek ni nič posebnega, niti nima aktivnih oblik vitaminov, pa še drag je za kar dobiš. tako da če mate preveč denarja kar kupte, če ne pa rajš kaj drugega 😉

Definitivno ni bilo takoj! 🙂 Še vseeno je bilo potrebno kar nekaj časa, spremembna življenskega sloga in truda. Kar se tiče pa samih dopolnil pa krepijo imunski sistem in izboljšujejo plodnost z vitamini (če se ne motim so to A, C, D, E), minerali in antioksidanti. Osebno mi njihovi produkti niso bili dragi, razumem pa, da nekaterim so. Seveda noben ne sili neznancev na spletu, da kupujejo stvari samo zaradi priporočil.

Definitivno ni bilo takoj! 🙂 Še vseeno je bilo potrebno kar nekaj časa, spremembna življenskega sloga in truda. Kar se tiče pa samih dopolnil pa krepijo imunski sistem in izboljšujejo plodnost z vitamini (če se ne motim so to A, C, D, E), minerali in antioksidanti. Osebno mi njihovi produkti niso bili dragi, razumem pa, da nekaterim so. Seveda noben ne sili neznancev na spletu, da kupujejo stvari samo zaradi priporočil.
[/quote]

Ja valda da nič ni kar instantna rešitev. Imaš prav da takšne stvari kot je fertility+ pridejo prav in še posebej če si obupan. Kdor koli misli da bo čez noč boljše se pa naivno moti.

Definitivno ni bilo takoj! 🙂 Še vseeno je bilo potrebno kar nekaj časa, spremembna življenskega sloga in truda. Kar se tiče pa samih dopolnil pa krepijo imunski sistem in izboljšujejo plodnost z vitamini (če se ne motim so to A, C, D, E), minerali in antioksidanti. Osebno mi njihovi produkti niso bili dragi, razumem pa, da nekaterim so. Seveda noben ne sili neznancev na spletu, da kupujejo stvari samo zaradi priporočil.
[/quote]

So A, C, D,E ja. Ti so ključnega pomena pri zanositvi. Ustrezen vnos vitaminov in mineralov je ključnega pomena, ko se poskuša ustvariti pravo okolje za zdravo nosečnost. Nekateri vitamini lahko celo zmanjšajo simptome sindroma policističnih jajčnikov, ki je pogost osnovni vzrok neplodnosti. Sindrom policističnih jajčnikov je tako že sam po sebi hudič (imam preveč izkušenj), če pa dodaš zraven še željo po otroku, je še slabše. Tako da se strinjam – ni instantno, tudi ne more biti, je pa super jemati vitaminske dodatke kot je fertility plus.

Vem, da je že stara tema, ampak – Vitanoval se je umaknil iz SLO trga.

Ne razumem zakaj, če je stvar vsaj malo delovala…

Mogoče kdo ve, kje se sedaj lahko še dobi Fertility +? Hvala.

Škoda, da se tale forum uporablja za promoviranje fake proizvodov s fake zdravniki in fake komentarji:( Takim jaz nikakor ne zaupam.

Zivjo,

ne vem, če je rok trajanja še ok, ampak če je, jaz z veseljem kupim! 🙂

New Report

Close