Najdi forum

DOPING ali NE

Sicer to vprašanje ne sodi najbolj na ta forum ampak ker ne vem, kje bi drugje lahko dobil primeren nasvet se za nasvet obračam k vam. Imam določene probleme z ledvicami (delno pomanjkanje encima hipoksantin-gvanin-fosforibozil-tranferaze, povišana sečna kislina, v otroštvu pa sem že izločil ledvične kamne), zato sprašujem, ali bi moja osnovna bolezen ob 1x uporabi AS (brez testosterona) lahko napredovala oz. bi AS imel lahko negativen vpliv na delovanje ledvic? V mislih imam predvsem Winstrol depot. Za odgovor se Vam zahvaljujem.

Space,

Glede Winstrola in podobnih vprašanj o dopingu, ti svetujem, da obiščeš spletno stran http://www.maxximum-portal.com, tam govorijo veliko o kombiniranju poživil in dopinga za želene učinke.

LP,
Goran

Hvala poznam ta page :>

Se opravičujem za nesporazum. Jaz sem [Space]. Ta page sicer poznam vendar na njem ne najdem odgovora na vprasanje.

Miki,

Sam se ne bi rad spuščal v farmacevtske preparate ali doping. To tudi ni tema tega foruma. Tako, da me ne razumeti napak… rad pomagam vsakomur, ampak doping odsvetujem vedno vsakomur.

LP,
Goran

Ne

New Report

Close