Najdi forum

Don Don SENDVIČARNA

Na hitro sem prebral nekaj prvih postov…katastrofa ljudje…kaj se noben nezna zase postaviti? kako lahko dovoliš, da ti dobesedno jebe mater te zmerja v glavo te zaničuje in ne spoštuje, mislm…da men to reče ji plunem direkt v glavo smrdljivo zarukano nevzgojeno prasico nagravžno…ni čudn da vse propada tud zaradi ljudi takih ki se pustijo jebat od nadrejenih, ma mislm kam to pelje men ni jasno ljudje božji sej se gre za vaše dostojanstvo!!! TEMA do amena, ljudje ne se pustit

No in ti si kaj boljši, ko se spustiš na nivo pljuvanja nekomu v glavo nisi nič boljši od njega. Delavka pa se je pravilno odločila in kot je zapisano tudi dobila tožbo. ČESTITKE ZA POGUM!

Ali je to sploh še normalno? Ali imam jaz tako srečo da sem v tako super kolektivu. Upam da je takih zgodb čim manj.

Pa srečno vsem.

Hi

V don donu je plača 446€. Garaš pa k črnc, vsaj 12ur na dan. Beda!

Bruto 446€.

Ja zato pa jaz nisem več v don don “jebenih” pet minut.

Zivjo
Sm prebral vse kar tuki pise
Zanima me kako bo zdej k je don don kupu pekarno v grosupljem?
Bomo na slabsem kokr je blo pr merkatorju al na bolsem?
Kako je s placam?
Rekli so da 2 let ne bo nc spremenjen kaj pa pol?

Dokler boš tukaj spraševal neznance, ki z zadevo nič nimajo, se ti ravno ne kaže kakšno izboljšanje ali napredek. Vprašaj se, zakaj.

Pozdravljeni,

mene pa zanima, če ima kdo od vas izkušnje z delom v skladišču te firme. Nekje sem zasledil, da rabijo skladiščnika, zato bi me mnenje zaposlenega v podjetju, zelo zanimalo.

Lep pozdrav!

Zakaj pa bi bilo v skladišču kaj drugače! Jaz sem par let nazaj delal v pekarni, ampak ne dolgo, ker je odnos do delavcev pravi poden.

jest delam v skladiscu pekarne
ja res rabmo skladiscika ..v ekspeditu in v hladilnicah .in se kje drugje ..
tko ti povem…vecinoma cajta delo poteka v nocni izmeni..mas pa se jutranjo in popoldnasko..odvisno kam te napise..placa je minimalna in niti ni blizu temu kokr si dejansko zasluzimo za delo v ekspeditu ..v nocni izmeni ,..za praznike ..za 6 ali 7 dni v tednu..!!!….kar se tice dela je pa tkole..ce nisi pripravljen delat po rajs ne hodi v pekarno ..delo je ko ga enkrat obladas pol gre..ni pa seveda za lenuhe in za une k hocjo bit pametni..ker zdej smo pod don don in jih hitr zjebejo….
kar se tice sefov izmen ..so uredu ..ampak se ze vidi kako don don uveljavla svojo politiko dela ..in jih dost hodi stran ..zato pa tud iscejo nove delovce..ratal je dost psiholoskega sranja k je totalno nepotreben in bi bil del isto narjen ..mogoce se bolje..
ampak to dopovedat vodilnim je nemogoce k zivijo v svojih iluzijah in vidjo sam stevilke pa koga bojo zjebal ce bo kej zajebal ..
..ce ti je to kul pol k prid :)..

..

In zgodba se nadaljuje!

Jaz grem jutri na razgovor za vodjo izmene v sendvičarni Laze Kranj…..

in kmetek, si dobil delo?

se je do zdaj kaj spremenilo?

Saj so že dajali anonimne prijave,ukrepali niso nič,ker je vse povezano,v DON DONU dela približno vsaj 10 delavcev brez,dokumentov to je vse znano ampak nihče ne bo ukrepal.potem se čudimo zakaj v državi tako stanje glede delavskih pravic,

Sicer stara tema ampak mogoče pa kdo ve kako pa je delati kot operativni referent za naročila? Je tudi tam tako stanje/sranje?

Kakšno je zdaj stanje tu? Se splača zaposliti ali je še vedno “cirkus” kot je opisano v začetnih postih?

New Report

Close