Najdi forum

Don Don SENDVIČARNA

Dobr dan ja sem delala u vasem podjetju in rada bi nazaj delala u pek.DONDON

Dobr dan ja sem delala u vasem podjetju in rada bi nazaj delala u pek.DONDON
GSM:031495463

Če se kaj dogaja na tem in so podane ovadbe VSA ČAST pogumnim, jaz si nisem upala pa sem raje menjala službo.

Da ni lastnik kak Ajdemi Popuši,ki je specializiran za peko burekov spljoh.

Pa kaj mislite da je tak samo DONDON??
Jih poznam še nekaj – enega iz prve roke. Ampak …. se bojim javno napisat, priznam. Je pa družinsko podjetje.

tak halooo, se bojiš povedat ali nočeš??? Zakaj si ne bi med seboj pomagali, če že imamo takšno možnost?

Imaš prav, ampak….. za javno blatenje letiš iz službe, pa čeprav je resnica. Žal. In ko petčlanska družina živi že tako z eno plačo, si še bolj potisnjen v kot ter te izkoriščajo in čakajo na kiks. In take javne forume berejo raznorazni ljudje, z vezami ter poznanstvi.

Pa kaj se čudite, a ni to samoumevno, da se nekdo najde, ki vas bo v glavo…

Kupila sem njihov sendvič, sicer za te pakirane zadeve kar dober, blazno pa me je zmotilo SEZAM v namazu, imam namreč otroka, ki ima alergijo na sezam. Na deklaraciji nikjer ni napisano, da je sezam v sendviču, pa je bil v namazu, kaj če bi tak sendvič v dobri veri, da ni sezama dala mojemu otroku, sicer se redko poslužujem hrane iz avtomata, ampak včasih ni druge izbire.

Tako, da ob prebranih postih še jaz dodajam eno cvetko.

Jaz mislim, da to ni cvetka za na MON pač pa za prijavo ustreznim inštitucijam.

Le moje skromno mnenje!

Evo dve sta že vloženi, vsaj govori se tako.

Ostalim pa svetujem, da se pridružite, ker jokati en drugemu in domačim ne pomaga le greni vam življenje..[/quote]

Nič govori se, se že tudi ve, da so tožbe vložene.
Upam da bo to še druge opogumilo.[/quote]

A je kaj novega na tem področju?

tudi jaz sem včasih delala v tem podjetju. sem spadala med tastare (4 leta) Yureta ne poznam , ampak ima čisto prav, tam se res dogajajo čudne stvari. Pod 16 ur ni trajal noben delovni dan. S Sandro jaz nisem imela problemov , takrat je ona šele prišla. Odpustil pa so me zaradi ukinitve delovnega mesta, čeprav delo,ki sem ga opravljala jaz še zmeraj obstaja. sedaj sem ji m pa hvaležna za odpust, ker sem našla boljšo službo.

ha ha ha ha ha ha

ouuuu kaj sam zbrala iskrena je čist iskrena in res takšan je enga golega je slišal od kolega što en sloven je dobil otkaz od enga firme ne vem kam je pri 4 let to je bil in muje prašao samga videl u novinama ve don don iščeju delovc agreš tam?. ej samo što nije ga psuo i ubio onog kolegu in muje prašao nikad date ne vidim ačes me ubit mene tam ve don don .

ja kako sam slišel ni ve don don problem kot firma don don in nisu kriv od direktora do šef ili šefica kaj su tam nuter ne vem kdo izderžava nuter,

pa su krivi delovci među delovca što ne izderžavaju među sebe a ni problem kot don dona

in delovac primer glup kao kurac i točak što ve školu nie bil dober nasilu je končao 8 ili 9 razredu ,
in mudaju pravu da vodi taj mestu bilo koj sto bude primer 5 ili 6 ludi koj delaju na en mestu ne vem kaj se radi nuter in taj sad ga sili 5 ili 6 delovci koj delaju do kraja što njimu više što ne mu pukni glava od sile pusti što treba izderžati berzinu normativu koj treba pa i mupriča u ušima priču što on če da poludi in na kraj taj što vodi taj mestu mu prijavi što taj delovc ne može glup je idalje gerdo priču mu priča ( a sam on je glup )pa nima kaj da uradiš

i sad neki delovc koj ne može izderžat da odpoved sam a neki komu mutreba taj radnu mesta izderži i mora da izderži na silu stoi toliko nasilu što stoi

mi verujete što nie mogu ni jest ni pit ni spat pa oprostite nie mogu i da seksa od pokvarjene živce istina je živo sam sam imao, možda dost je toliko pismo to sam dobil priqu od 4 ludi ena fant kolega in 2 punce in enga bila ženska muž muje poginao urat pa oprostite sam spavao se trojima zadnij putom sad nisu ve sloveniu oni res je bil kao dasu mertav od živce lako rečim kao dasam spavao kravom ili ovcu kao dasam seksao oprostite za neki napis koj nisu uredo lep pozdrav svima in lako delu lek mu bude don donu čao

ja tak je ali to mora neki ko zna govorit dobr in da mu pove direktoru ili direktoricu
kaj se dešava nuter dabi pomagao onim delovcima nuter tujci koj su drugač ni pomoč
a oni delovci kako ja sam gledao od gore do kraja pismu oni nasilu od sam sebe izderžiju zaradi finance dabi izderžao držinu ili ne bi delao nigdo nuter …………

in lako tu u web možete kontaktirat od obe enga lako dobite in mu povejte ok in nemate kaj čakate

a za inšpekcio teško če mubit delovcima drugač ni izbire za delovcima

pozdav od ( robi )

alo ludi a vam je stra da se odgovorate
po kaj čakate kad je istina kaj morate čakat.
samo kako vem ja mi slovenci i slovenia
je otvarao vrata za tujci kadar koli
da se zaposli tu ve sloveniu
ali ne da bati kao što govori ludi

alo (robi)

alo

Odhajam, odhajam za vedno.

jaz verjamem zaposlenim, ker biste ne prvi ne zadnji, ki se jim je to zgodilo. prav je, da se o tem piše. kar se mene tiče, bi morali tako kot ti spregovoriti tudi zaposlenih nekaterih drugih podjetij ( za začetek vsi trgovci, ki morajo biti na delovnem mestu tudi do 2 uri pred odprtjem trgovine, da filajo police, pa to nikjer ne piše in se nikjer ne pozna pri nadurah in plači, itd:), vem, da so časi težki tudi za podjetnike, ampak en odnos pa mora bit, zato sem za tako “črno listo”. jasno, da je potem zopet problem, kaj je res in kaj ne. ampak mogoče v tem primeru, da se podjetje pojavi na taki črni listi, vsaj kdo od delavcev dobi pogum, da prijavi stvar inšpekciji in potem ona ugotavlja, kakšno je stanje tamv resnici. moj oče je bil v podobnem položaju, zdaj je na srečo v penziji, ampak bilo je pa grozno.-na stara leta je garal kot suženj, in seveda, najbolj najebejo tisti, ki so najbolj pridini in pošteni:((

V Don Don sem delal leta 2000 in vidim da je še zmeraj isto , delal sem od 12-14 ur na dan in
to vsak dan. Dobil sem pa 60,000 tolarjev plače. Zato sem po mesecu dni in 14 dneh samo
vzel delovno obleko in se nikoli več vrnil.
Higiena je bila pa že takrat na psu , noben si ni umival rok : ne ko so prišli v proizvodnjo , ne
ko so prišli iz wc-ja , testo je lezlo iz hladilnika na tla je prišel šef ga postrgal iz tal in dal
nazaj v en plastičen škaf v hladilnik – do o ostalem ne govorim

New Report

Close