Najdi forum

Don Don SENDVIČARNA

Sem bil že kar nekaj časa nazaj tam na razgovoru so vse lepo in olepšano povedali, pa sem eno k je tam delala zaslišal, pa je povedala kako je pa v resnici. To jim laufa že kar nekaj let takšen sistem.

KOLIKO ČASA ŠE, PA JE ODVISNO OD REDNO ZAPOSLENIH.

In kaj je odvisno od redno zaposlenih, če bodo odšli pa itak pridejo novi sej vsi pa ne berejo forumov, bojo pa še več ex Jugoslovanov, Albancev, Romunov… pripeljali, tako ali tako z delavci ravnajo po načelu: PO UPORABI ZAVRŽI. Prijaviti jih je treba zaradi mobinga pa pravilno po zakonu postopke izpeljat.Ostali pa bodo tisti, ki so pa familiarni poti priški v firmo Mož, Sestra od moža, teta, stric, brat… a ne vodja sendvičarne.

joj tale don-don ne samo pri sendvičih, povsod je eno sranje!!!
adijo don-don, naj ti bo din-don !

don-don ne kupujem več, sicer mi pa nikoli niso bili dobri.Ko sem gledal TV oddajo, kako gradbena podjetja iskoriščajo naše bivše južne brate, v kakšnih svinjakih živijo in za kako visoko najemnino, slabo hrano in zelo majhno plačilo (če sploh) SEM SE ODLOČIL, DA BOM BOJKOTIRAL VSAKO PODJETJE, KI SLABO RAVNA S SVOJIMI DELAVCI !!!!
P R I D R U Ž I T E S E M I ! ! ! !

kosoobrin jaz se ti pridružujem. To je res eno sranje. Ubogi delavci. Poznam razmere v don donu in vse kar pišejo je res. Na žalost. Meni se delavci prav smilijo. Kakšen mesec nazaj je vodja sendvičarne eno zaposleno tako nazijala, da je revca padla skupaj in je bila kar dolgo na bolniški. Pa takih primerov je ogromno. Zaposleni tam stopite skupaj in se uprite vodji sendvičarne. Da se vi med seboj kregate za tekočim trakom je namen vodja sendvičarne saj vas tako najlažje ponižuje in manipulira z vami. Stopite skupaj le tako boste kaj dosegli, en sam ne more ničesar. Vem da to ne bo enostavno,sam če tega ne storite ne bo nikoli nič drugače. Tudi jaz ne bom več za svojo družino kupoval don donovih izdelkov. Pozivam pa vse starše če želijo dobro svojim otrokom, da se uprejo in naj v vrtcih in šolah ne naročajo don donovih izdelkov saj so resnično najslabše kvalitete kar je mogoče sploh kupiti.

a tale don-don še obstaja ???

Na žalost ali srečo zaposlenih, pa res še obratuje.

jaz bi pa dodala samo to, da če se vam zdi, da kdaj dobite sendvič iz starega kruha (blazinico. štručko) je to zako, ker je le ta bila kakšen teden v zamrzovalniku tam spodaj pri krofarjih (se mi je zgodilo pa sem se pozanimala in dobila še kaj več, kot le to informacijo).

Nič ne gre v nič, vse je treba ponucat (materialna škoda).

Pa še vprašanje za odgovorne: Zakaj se v istem dnevu delajo sendviči s popolnoma enako vsebino z dvema različnima datumoma roka uporabe.

ja to pa tudi mene zanima, sicer pa saj ni treba odgovorit, ne bom več kupoval vaših sendvičev.
PIKA

kdo sploh kupuje to žaganje, deklarirana šunka v njihovih sendvičih… to je tista “šunka”, ki je iz juhice in raznih stabilizatorjev in emulgatorjev pa malo svinjine.
Pizza, Toast šunka kupita ta izdelek enkrat v kosu in ne na delikatesi in preberite sestavine, na drugem mestu sestavin je voda. Ja je pa res, da je ugodno in poceni.
Tega jaz še psu ne dam za jest.

ma ti si čist prtegnen, vzemi že te tablete, da ne boš norel po vseh forumih…..ta tvoj forum sploh nima obiska, nima prispevkov-po čem je največji slovenski forum-BUTEC !!

Dobro reklamo MEDVEDJO USLUGO si dela tale Don Don, pa to samo zaradi ponosa svojih vodilnih.

TUDI JAZ NE KUPIM NITI KROFA VEČ Z NAPISOM TVOJIH PET MINUT. Sendviči pa so itak od Blatnika boljši, če že moraš jesti sendviče.

Sicer ima pa vsak svojih pet minut…

Blatnik ima super sendviče, jaz samo še njegove kupujem.

Blatnik je zakon-VSI K BLATNIKU !!!!

pa kaj vam je ljudje, kwa sploh uživate te izdelke( krofi,sendviči) to je za vaš organizem katastrofa, jejte sveže sadje, pa zelenjavo, jebeš din-don, pa blatnika…

Sej jem tudi sadje, ampak včasih je pa avtomat nalbližja izbira, predvsem pa najhitrejša.

Po prebranem me je kar minilo, če je še pri ostalih sestavljalcih sendvičev podobno, naj grejo vsi v tri…. Zato pa dobiš v sendviču s pršutom enkrat dve rezini enkrat pa tok da še pregriznt ne moreš. Če bi ljudje delal v človeških razmerah, verjetno ne bi do tega prihajalo, tako se pa tistemu ki sestavlja sendvič gladko malo j… kaj bo dal iz rok.
Mogoče pa si v bodoče vzamem več časa in si na delikatesi kupim prerezano žemljo in 5 rezin pršuta.

JOOOOJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ, KOK SM JEST DONS UTRUJEEEEEEEEEEEEENNNNNNNNNNN!!!!!!!!!!!

nehajte že s to firmo, ki ji vredna piškovega oreha, odnos do delavcev je pa itak katastrofa !!

Krofi So pa čisto iskreno zanič.

A s sendviči pa je kaj boljše, po teži je vsaj 10% extra MASTNEGA margarina-majoneza namaza pa za vzorec sirnega namaza je mogoče vmes pa mogoče kakšna kumarca zmendrana.

Tudi sendviči niso več, kar so bili.

New Report

Close