Najdi forum

Don Don SENDVIČARNA

eh toy, če si res vodja sendvičarne… ja tudi ti imaš pravico do svojega mnenja.

Samo to mi povej ali je res vse res, ali pa le 99% napisanega?

Jaz sem pa bila na razgovoru, v marcu pa me niso izbral.

Če je kaj resnice na tem, kar se piše, sem vam hvaležna, gospa iz kadrovske službe.

Včasih so mi bili dondonovi krofi tabolš, prejšnji teden pa sem probal Milkine na petrolu, temu pa se lahko reče krof s čokolado, sicer se ne spoznam na recepte, vem pa kaj moj okus pravi, po prebrani temi pa sploh ni več dileme, no sej je že prej tud ni bilo.

L.p. Krofek

Krofek, TABOLŠ, ejga s kerih krajev pa s?
Sem jih tudi jaz že videl, zgledajo dobro, bom pa še poizkusil.

Ponovno sem zaposlen tokrat za nedoločen čas, pa ne v živilstvu.
VSAKA ŠOLA NEKAJ STANE!

Lep pozdrav zaposlenim v sendvičarni!

pozdravljeni,

Rada bi dala nasvet vsem ki iščete službo – da skrajšam vse te zgodbe- v don don samo takrat ko vam že res- RES teče v grlo in nimate res kaj drugega za preživetje sicer pa ČIM DLJE OD TEGA PODJETJA !!!!!
Vse zgoraj našteto je čisto res! Ljudje se menjajo kot na avtobusni ali železniški postaji če že hočete. Zakaj? Ker je tam veliko dela za malo denarja….. Kar pa se tiče šefov – ljudje božji a vam še ni kapnilo, da vodstvo samo nastavi take ljudi- ker je njihova želja ČIM VEČ IZTISNITI iz zaposlenih in vaša draga šefica dobi za to NAGRADO v obliki denarja – bolj kot vas priganja in maltretira več je denarja zanjo / HALO !! /
Še en nasvet glede prijave na inšpekcijo: kaj se je zgodilo za pusta pred nekaj leti, ko so ljudje delali kot budale nenormalno ;
Prišla je inšpektorica, ker je seveda nekomu počil film in jih je prijavil – in so seveda vse pregledali in kaj je bilo iz tega – NIČ !!
Ljudje pač delajo nadure, ki jih bodo kasneje poleti ko ni toliko dela koristili – aja saj res takrat se gre tudi na dopust in HALO seveda so vsi spet delali še več, ker jih je tako ali tako premalo.
Pa tudi če že dobijo kazen – pa kaj potem -saj bodo pa delavcem z minusi in podobnimi zadevami vzeli, da bodo lahko plačali kazen.
V vsakem primeru delavec potegne kratko!

LP

Vsakemu enkrat tudi odzvoni… tudi zlobnim.

Zakaj je pa toy poniknil/a in se ne oglaša več, Boli resnica, ali pa ti je dalo toliko misliti, da se raje ne oglašaš več.

din don že zvoni, povej kaj več iz svojih izkušenj, imam občutek, da si (bila) zaposlena v DON DON-u, da ponovno zacveti tema v svojem pravem sijaju, no ja bolj v megli.

ker je na dopustu……..:)in uživa..

Če mi je kaj dobro znano, je baje takrat, ko je vodja sendvičarne na dopustu v užitek predvsem zaposlenim v sendvičarni.

Dajte si duška zaposleni, kar je lepega tako ali pa tako prehitro mine.

Nedelja, prišli smo iz nedeljskega izleta in kosila, familija počiva, pa imam ponovno nekaj časa da preberem cvetke.

Sefi, Sefi, Sefi, očitno je res ne poznaš in ti bom počasi še verjel da nisi nikoli bil v don don-u zaposlen, če je toy res vodja sendvičarne, pa zakaj je ne pustiš pri miru, je lepše če nič ne piše, po drugi strani pa me vseeno veseli ker vidim, da budno spremlja dogajanje in zgrabi vsako kost.

No nekaj ti pa je znano, ja prav imaš res je pravi užitek delat, ko je ni v službi, sam sem imel le malo te sreče, da sem to okusil, en petek in še en dan ,ko se ji je sestanek zavlekal, paše to ni bil celi dan. Upam pa, da sendvičarna trenutno zares uživa te dni, ko je ni.
Manjšina fantov in večina deklet ne se dat tudi za vas se bo našlo kakšno delavno mesto kjer vas bodo cenili.

jaz ne kupim za mojo družino niti enega izdelka od te firme več, ni šanse.Mobing nad ljudmi se mi gravža.Gravžajo se mi lastniki takih firm, ker so zagotovo oni zadaj-oni zaposlujejo take STRUPE in tudi vedo za vse svinjarije ki jih počnejo.Zaposleni v don-donu NE PUSTITE SE JEBAT, vsedite se lepo in zahtevajte svoje pravice.Bandahudičeva misli da lahko z ljudmi delajo kot s prasci-ne bodite no hlapci in sedite dol !!

res ste naivni..sefica se vedno dela še z večjim nasmehom..:)pacient se sprašujemo zakaj imaš to napisano na avtu..yyure??

Ni ravno za v to temo pa vseeno, da si ne boste preveč razbijali glave kaj so ali kdo so PACIENTI. Na avtu je napis “PACIENTI”. Pacienti pa je neregistrirano inline hokejsko društvo, katerega soustanovitelj sem tudi sam, in s to ekipo, ki se vsako leto dograjuje, izpopolnjuje in osvajamo pokale že slabih deset let, sicer ne na najvišjih nuvojih tekmovanja, ampak smo kot amaterji tudi s tem zadovolni, če pa je še za pivo čas po tekmi pa še toliko boljše. Vse skupaj pa ima pomen rekreacije in druženja.

toj pa zgleda, da ni na dopustu in ima le željo da bi bila, ali pa iz navade tudi neresnice piše.

sendvičarna dej na sz pošlji kdo si, da vidim s kom debatiram.

sem na firmo don-don poslala link do te debate in jih pozvala naj si preberejo kaj se piše o njih, pa so tako nesramni, da se mi niti zahvalili niso za uslugo.
Očitno je vse res in se zavedajo zelo slabega položaja za celotno firmo, saj če je neka mala šefica od hudiča, to podpira tudi vodstvo firme…no, morda bo zdaj kaj boljše.Sicer pa naj še sama povem, da so meni tisti njihovi krofi s čokolado ČIST MIMO in da jih v glavnem vsiljujeo po vrtcih in šolah.Zato bi lahko mi starši na šolah in vrtcih malo podiskutirali, naj takih izdelkov ne nabavljajo več, saj to samo kvari organizem naših otrok.Zahtevajmo ZDRAVO PREHRANO, ne pa kar neki !

če iščete novo zaposlitev iščejo pri pekarni Blatnik nove kadre

Iščejo več sodelavcev, sodelavk za delo v proizvodnji:

– mešalec,
– predpečnik,
– vodja izmene,
– delavec v hladilnici,
– delavec na liniji,
– vodja linije,
– oblikovalec testa.

Vsa odprta delovna mesta zahtevajo osnovno pekovsko znanje.

Kraj dela je v matični enoti Videm Dobrepolje.

Slabše pa že ne more bit, kot v Don Donu.

Daleč ti je, trije ali pa celo štirje se zmenite, rabite en avto, za stroške prevoza pa dobite x4.

Vsak izgovor je dober.

Slabše pa že ne more bit, kot v Don Donu. Verjetno res ne…

sam tale DON-DON je pa res katastrofa- tudi kvaliteta njihovih krofov je prav osladna, mislim-kako folk lahko to sploh vrže v svoje truplo !

Vse to kar pišejo o pekarni don don je res, take zgodbice so krožile že pred leti…nekaj let sem bila zaposlena v pekarni, večina pekov je prišla iz podjetja don don, za manjše število opravljenih ur so dobili tudi do skoraj 2x višjo plačo, predvsem so bili hvaležni za dela proste dneve in to, da se je vse dalo na miren način dogovoriti. Žalostno je predvsem to, da inšpektorji sploh ne reagirajo in ne trzajo na pritožbe bivših in še vedno zaposlenih delavcev. Problem je mogoče tudi v tem, da ima vodstvo don don hude veze!!! Uporabo don donovih izdelkov bi morali prepovedati v vseh osnovnih šolah in vrtcih, ker kvaliteto je v k…..

Kako se pa ta Sandra piše?

New Report

Close