Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost DOBRO JE VEDETI, KDAJ TI JE PUNCA K.

DOBRO JE VEDETI, KDAJ TI JE PUNCA K.

Dargi fantje!

ZAPOMNITE SI ZLATO PRAVILO:
Nekatere punce so kot vlak, ki se le za kratek čas ustavi v tvojem mestu!

No fantje povem Vam iz lastnih izkušenj!Ko Vas punca enkrat prevara, pa naj bo še tako vredu, da se za ozadjem nekaj skriva:
– ali še bo enkrat, dvakrat,…
– ali pa hodi z drugim tipom in hkrati z Vami
Kaj storiti? Takoj ji dati KONEC, nagnati (po ma*š), potem pa jo … u glavo!

TAKIM PUNCAM JAZ PRAVIM KUR*E, LAJD*E,…!!!!!!!!!

p.s.: Oprostite neprimernemu izražanju! Ampak na žalost je tako!

Upam, da sem s tem komu pomagal! Sam sem že šel enkrat na led!

Peter

Veš kaj, vse kar je v tvojem besedilu pametnega, je to, da se nekaj skriva za ozadjem, če te punca prevara. Dobro, nekatere so res bitches, predvsem une ta nezrele, ki ne vedo, kaj sploh bi same v sabo, ko jih tako trga. Ampak dostikrat so krivi tudi sami tipi.
Tudi jaz bi te najbrž prevarala (al pa pustila-bolj verjetno), če bi se tako obnašal in mi take govoril, kot si se spravil tukaj, ko ti bi najbrž lahko bilo jasno, da se ne obkladamo s takimi vzdevki in da tale forum še zdaleč ni zato, da boš ti stresal svojo jezo nad celotno žensko populacijo. Mal se v roke vzemi, pa mal razmisli, če ti ego dopušča!
LP

Imaš prav, vendar se ne delaj mučenika, mnogo tipov je enakih, tako da pri teh stvareh ni razlik med spoloma.

Če si se tako obnašal do punce, kot se zdaj tukaj, sploh ni čudno, da te je preverala. Tud pes, ki ga non-stop tepeš te bo enkrat ugriznu!

V bistvu si vreden pomilovanja. Med spoloma tukaj ni razlik, tudi tipi so lahko prasci. Malo več ljubezni s tvoje strani pa morda ne bo več takih ‘nesrečnih’ zgodbic. Veliko tipčkov misli, da ko dobi punco, da je s tem vse opravil in da ima pač punco za celo zivljenje. ampak treba se je truditi vsak dan, biti pozoren vsak trenutek. Ti si verjetno mislil, da ko je punca tvoja, MORA biti tvoja. Malo več možganov v glavo pa bo.

Takšne komentarje prihrani za kakšno fantovsko žurko ob Savi ne pa za tale forum.Peter je pisal/pisala:
>
> Dargi fantje!
>
> ZAPOMNITE SI ZLATO PRAVILO:
> Nekatere punce so kot vlak, ki se le za kratek čas ustavi
> v tvojem mestu!
>
> No fantje povem Vam iz lastnih izkušenj!Ko Vas punca enkrat
> prevara, pa naj bo še tako vredu, da se za ozadjem nekaj
> skriva:
> – ali še bo enkrat, dvakrat,…
> – ali pa hodi z drugim tipom in hkrati z Vami
> Kaj storiti? Takoj ji dati KONEC, nagnati (po ma*š), potem pa
> jo … u glavo!
>
> TAKIM PUNCAM JAZ PRAVIM KUR*E, LAJD*E,…!!!!!!!!!
>
> p.s.: Oprostite neprimernemu izražanju! Ampak na žalost je
> tako!
>
> Upam, da sem s tem komu pomagal! Sam sem že šel enkrat na led!
>
> Peter

Budalo!

Kaj ste vi tega Petra tako napadli! Prav ma nc druzga!

RES JE NEBI SMEL UPORABITI BESED KOT SO…..

Ampak mas prav!!!!!!!

JAZ

Ja, valda, pol si pa kar mejle izmenjajta, pa se dobita na pijači (zaradi mene lahko tudi virtualni), pa skupaj jokajta o tem, kako so ženske p…, pa k…, pa kaj jest vem kaj še vse…Res odrasel način prebolevanja zveze.

Če imaš punco, še nisi njen lastnik!
Če seksa okoli, to ni kriminal.
To (da ga partner vara) se lahko zgodi komurkoli, vendar je taka reakcija, kot jo ti predlagaš nezrela. Postranski seks je včasih tudi klic na pomoč: naredi že nekaj za najino zvezo, če ne bo šla po gobe…

Itd…

Sandi, pozdravljen!

“Če imaš punco, še njisi njen lastnik!” Ta trditev drži.
Tale klic na pomoč je pa malo čuden, se ti ne zdi?
Oprosti, tega stavka “To (da ga partner vara) se lahko………” Povsem razumela oz. predvidevam, da si imel v mislih, da se lahko komurkoli zgodi, da te prevara in ne (vara). Saj razumeš 1x ali varanje v nedogled.

Pa me zanima, ko že govoriš o postranskem seksu, a si bil morda že kdaj sam v taki situaciji? (Na to vprašanje mi ni treba odgovorit, če nočeš)
Sprašujem iz čiste radovednosti, ker tako z lahkoto rešuješ tak problem.

Poskusi oblečt Petrovo kožo. No povej kako se počutiš, ko tvoja punka “kliče na pomoč 1x, 2x,…. ti pa ji vedno vse oprostiš?

Se strinjam s tabo, da je Peter preveč vzkipljiv, če ga je prevarala prvič. Počakat je treba nekaj dni, da se stvar poleže potem pa temeljit pogovor s partnerjem. Če pa se to dogaja večkrat ga razumem in mislim, da ga ni, ki bi hodil po zemli, punca pa bi na nek čudn način “klicala na pomoč.”

Kljub temu pa ni lepo, da jo zmerja. Če mu dekle ni všeč takšno kakršna je naj odide in si poišče punco sebi primerno.

LP pa brez zamere

Haha kateri froci… Zakaj bi mogo pa sploh varat koga? Ce je ljubezen zginla, ce ne vidis prihodnosti potem pusti osebo ne pa da varas da si ego napolnis al zakaj?

Dejansko varas nekoga medtem pa si vseeno se v vezi z njim.. normalen clovek zadevo konca ko propade, nekatere cipe nerazvite pa varajo tudi postavne in tipe s kesom

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close