Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Hormonske motnje dobila izvid za šč

dobila izvid za šč

Tudi jaz imam tsh malo pod normalo. Iščem po spletu, kaj je napisano. V glavnem piše kup stvari za premalo delujočo ščitnico. Za preveč delujočo skoraj nič. Res je ljudi s premalo delujočo veliko več, kot tistih drugih . Hotela sem kakšne čisto naravne napotke (hrana, napori, vadba, stres…..) , kaj pomaga, kaj se sme in kaj ne.

To si izpeljala s pomočjo agentov CIE? Če sem ti dosedaj verjela, ti sedaj sploh več ničesar.

To si izpeljala s pomočjo agentov CIE? Če sem ti dosedaj verjela, ti sedaj sploh več ničesar.
[/quote]

Ne veš ti, kaj vse njej agenti delajo.😁

Vprašaj zdravnika. On že mora vedet.

Patolosko lazes! Ti, navadna pacientka, da si ti brez vsake odredbe sodisca, svojo splosno zdravnico spravila v norisnico na prisilno zdravljenje? Kaj je s tabo!

To si izpeljala s pomočjo agentov CIE? Če sem ti dosedaj verjela, ti sedaj sploh več ničesar.
[/quote]

Ne, pa takrat agentov nisem poznala kot jih sedaj. In nikjer ne omenjam da poznam cia agente. Je veliko drugih agentov.

Zdravnica je bila hospitalizirana na podlagi drugega zdravnika, ki je odredil hospitalizacojo in reševalni prevoz. Ta zdravnica kot slišim od pacientov ki k njej hodijo in z njo niso zadovoljni, pa tudi ker je precej odsotna in je ni v ambulanti, saj je velikokrat v psihiatrični bolnici.
Ne morem nekako razumeti, zakaj vztrajajo da je zaposlena zdravnica z diagnozo shizofrenija, ko sama dela kaos med pacienti, ne diagnosticira prav paciente, jih žali in se neprimerno obnaša, ter je veliko baje odsotna z dela.

Ne, pa takrat agentov nisem poznala kot jih sedaj. In nikjer ne omenjam da poznam cia agente. Je veliko drugih agentov.

Zdravnica je bila hospitalizirana na podlagi drugega zdravnika, ki je odredil hospitalizacojo in reševalni prevoz. Ta zdravnica kot slišim od pacientov ki k njej hodijo in z njo niso zadovoljni, pa tudi ker je precej odsotna in je ni v ambulanti, saj je velikokrat v psihiatrični bolnici.
Ne morem nekako razumeti, zakaj vztrajajo da je zaposlena zdravnica z diagnozo shizofrenija, ko sama dela kaos med pacienti, ne diagnosticira prav paciente, jih žali in se neprimerno obnaša, ter je veliko baje odsotna z dela.
[/quote]

So ti agenti jo pomgal spravit v norišnico?😁 Nisem vedel, da si to napisala, dokler se ta ni oglasila, ker res ne berem vseh kozlarij, še zlasti dolgih ne.😁

So ti agenti jo pomgal spravit v norišnico?😁 Nisem vedel, da si to napisala, dokler se ta ni oglasila, ker res ne berem vseh kozlarij, še zlasti dolgih ne.😁
[/quote]

Ne, ker takrat jih še nisem poznala.

Imaš tako čast da se agenti/ke ukvarjajo samo s tabo, do konca njihovih ali tvojih dni 🙂

Ne, ker takrat jih še nisem poznala.

Imaš tako čast da se agenti/ke ukvarjajo samo s tabo, do konca njihovih ali tvojih dni 🙂
[/quote]
A, da jih takrat še ni bilo.😁 Kaj so bili pa tisti v belih haljah, nekaj nič dobrega so že bili, ha?


A, da jih takrat še ni bilo.😁 Kaj so bili pa tisti v belih haljah, nekaj nič dobrega so že bili, ha?
[/quote]

O čem ti pišeš oz iz česa se ti norčuješ??
Jaz pišem o agentih da jih takrat nisem poznala, ti pa o belih haljah??
Veš da si na nivoju bebca, tudi če namenoma prvociraš 🙂

O čem ti pišeš oz iz česa se ti norčuješ??
Jaz pišem o agentih da jih takrat nisem poznala, ti pa o belih haljah??
Veš da si na nivoju bebca, tudi če namenoma prvociraš 🙂
[/quote]
😁😁😁Zadnje čase bolj malo bogatih izkušenj opišeš, zagotovo jih imaš še veliko na zalogi?


😁😁😁Zadnje čase bolj malo bogatih izkušenj opišeš, zagotovo jih imaš še veliko na zalogi?
[/quote]

Tebi sledijo agentke, pa lahko se skrivaš v mišjo lukno, bodo tam.

V zdravstvenem domu pa so zdravniki in medicinsko osebje.

Če se meni sprdne lahko vsakega shizofrenika ki dela težave hospitaliziram, ker takih ne prenesem, pa če si to ti, te z lahkoto 🙂 Potem te zavezanega s pasovi v bolnici pridem obiskat pa malo dražit. Ni fajn veš se igrat z mano, ker boš res kratko potegnil 🙂

Tebi sledijo agentke, pa lahko se skrivaš v mišjo lukno, bodo tam.

V zdravstvenem domu pa so zdravniki in medicinsko osebje.

Če se meni sprdne lahko vsakega shizofrenika ki dela težave hospitaliziram, ker takih ne prenesem, pa če si to ti, te z lahkoto 🙂 Potem te zavezanega s pasovi v bolnici pridem obiskat pa malo dražit. Ni fajn veš se igrat z mano, ker boš res kratko potegnil 🙂
[/quote]
Saj jaz se ne bi nič igral s tabo, samo zagrabil , čez kolen, pa po nagi, bi se ti takoj malo kisika v betici nabralo, da bi bila bolj normalna.😁

Še preveč sem normalna, samo ti si nenormalen in žleht. Saj vem kaj bi ti mene najraje premlatil do smrti. Najprej sklofutal potem pa drugo. Eh vse so mi povedali kaj okrog govoriš 🙂

Zame bodo agenti doživljenjsko delali, kot jaz zanje. Si ljubosumen, ker ti načrt ni uspel?
Daj pojdi s petardami se igrat ali druge v temah zabavljat, meni nisi zabaven, res ne.
Si žlehtnobno obseden z mano in rineš kot fašnk v mene, debelinko.
LP
[/quote]
Žleht pa sem, to pa priznam.😁 Od spisani riti pa še nobena ni bila niti približno blizu smrti.😁 Bom ti pokazal enkra kak filmček ali slikco, ker si zadnji hotela vedet , kko to izgleda.😁


Žleht pa sem, to pa priznam.😁 Od spisani riti pa še nobena ni bila niti približno blizu smrti.😁 Bom ti pokazal enkra kak filmček ali slikco, ker si zadnji hotela vedet , kko to izgleda.😁
[/quote]

No in take s spisano ritjo so prišle zelo normalne, da so naredile obvoz od tebe in s prijavo na policijo niso nič dosegle? Tako mi je bilo povedano, da imaš veze kot je ljudi na zemlji.
Tako da ne verjamem da kaka hodi k tebi po repete za rdečo rit???

No in take s spisano ritjo so prišle zelo normalne, da so naredile obvoz od tebe in s prijavo na policijo niso nič dosegle? Tako mi je bilo povedano, da imaš veze kot je ljudi na zemlji.
Tako da ne verjamem da kaka hodi k tebi po repete za rdečo rit???
[/quote]
Hodi, hodi.😁 Mr. Beana gledam s hčerko, nimam cajta trenutno za agente.😁😁


Hodi, hodi.😁 Mr. Beana gledam s hčerko, nimam cajta trenutno za agente.😁😁
[/quote]

Bolje bi bilo da si kot Mr.Bean kot pa da si Grinch.

Ce hodijo potem je z njimi slabse in imajo ze pretres glave in imas retardiranke.

Obiskujem rada nezne in prijaznw moske duse, ne psihicno nasilne moske kot si ti. Tebi ni para v Slo. Pomoje niti v svetu. Ti si za v knjigo rekordov po zlehtnobi.
Tvoj nacrt je padel iz riti na glavo.

Mala hcerka zdaj spi ne pa da gleda tv.
Nimas jajc rect da z babo gledas. Eh…


Agenti so to zakuhal, veš?😁

Pa je viharcu spet uspelo uničit še eno temo. Kmalu se bomo vprašali, katere pa ne uniči.
Moderatorji premikajo teme, brišejo. Njega pa nikoli?? A ni čudno?!

New Report

Close