Najdi forum

dober svetovalec

čau vsem!

sem 23-letna študentka in vse od začetka študija se spopadam z obdobji depresije. zagrne me tema, počutim se kot bi bila najslabša oseba na svetu, ne morem se skoncentrirati, za vsak najmanjši opravek potrebujem veliko energije, predvsem pa se v takih trenutkih počutim zelo čustveno otopelo.
do sedaj sem se s tem spopadala tako, da sem se nekako miselno prepričala, da sem čudovita oseba, da sem zmožna upravljati s svojim življenjem, da ni vse tako črno, kot se zdi. na žalost je vse skupaj ostalo na miselni ravni, ni pa prodrlo do mojega srca, zato so se mi razna obdobja zamorjenosti, tesnobe in strahu pred prihodnostjo kar naprej vračala. zdaj mi vedno bolj postaja jasno, da bom morala razcistiti nekatere boleče dogodke iz preteklosti, če se želim premakniti dalje v svoji osebnostni rasti. no, to je pa tudi razlog, zakaj pišem na ta forum.. prosila bi vas, da mi napišete naslov kakšnega dobrega svetovalca – med drugim tudi takega, ki ne bo prevelik zalogaj za moj študentski žep 🙂

hvala za odgovore in lep dan vsem!

Pozdravljena!

Lepo, da si se obrnila na naš forum in upam, da boš kmalu rešila svoje težave. Saj veš, kako pravijo. Že to je prvi korak, da pri sebi zaznaš, da ne moreš več tako naprej in da potrebuješ pomoč.

Predlagam ti, da se obrneš na POSVET-Center za psihološko svetovanje v Ljubljani (tel.št. 01/251-29-50). Sprejeli te bodo brez napotnice, cena posameznega svetovanja pa je 5 EUR. Naročiš se lahko po telefonu, za več informacij pa obišči njihovo spletno stran http://www.posvet.org

Srečno!

Danila

New Report

Close