Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Splošno Alergija dober bocom terapevt

dober bocom terapevt

Zanimam se za Bicom terapijo,dobila sem že ogromno tel. št.,zanima pa me kako naj vem kateri terapevt je v redu in kateri bi samo hotel iskoristiti mojo nesrečno usodo pri alergiji.Pa saj to naj bi opravljal stroj, kako je sploh pomemben pri tem dober terapevt,na kaj naj bom pozorna,ko se bom naročila in ko bo pregledal sina,navsezadnje ni tako poceni ta terapija.Rada bi le da jo odprravijo ne pa da hodiva puščat denar.Hvala za odgovore.

Draga, Alenka!
Verjamem, da je to težka odločitev. Ravno tako, kot ne vemo, h kateremu zdravniku naj bi šli. Samo, da pri splošnem zdravniku nismo “usekati” denarno v tistem trenutku, ko pridemo tja, ampak plačujemo VSAK MESEC zelo veliko. V celi delovni dobi za vrednost enega stanovanja zagotovo. Razlika je ta, da pri bicomu plačaš direkt iz svojega žepa in če potem še nismo zadovoljni z rezultatom, je resnično hudo. Vendar poznam ljudi, ki tudi s splošnim zdravnikom niso zadovoljni pa ga ne morejo zamenjati, ker je v majhnem kraju žal samo ta. Žal, ti nisem nič pomagala. Sama sem bila zadnjič pred podobno dilemo. Odločam se za zobozdravnika. Sicer mi je znanka svetovala nekega svoje kolega, vendar sem razmišljala, da prav nič ne preverimo referenc zdravnikov in zobozdravnikov, ker tudi nimamo te možnosti in ker ima ta kader dovolj strank in se jim ni potrebno dokazovati z referencami. Prepuščeni smo sami sebi in potem, ko se opečemo lahko povemo kaj je in kaj ni. Ni pa rečeno, da je en terapevt meni in vsem všeč. Lahko je samo po moji meri in ga bodo drugi “popljuvali”.
Želim ti ugodno roko pri izbiri terapevta in skojašnjo ozdravitev!
Lep dan
Judita

New Report

Close