Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Kronična bolečina – fibromialgija dieta za zatrtje kandide

dieta za zatrtje kandide

bravo, bravo….no jaz o tem pravzaprav vse vem in sem H2O2 tudi uživala kar 2 leti in uporabljala za skoraj vse kar si naštel, tudi zobe, tudi kopala sem se z njim, namakala noge….ampak potem ko sem zvedela za MMS sem se preusmerila v to in zdaj uživam pač MMS, pravzaprav zdaj že CDS ki je veliko boljši (ne vsebuje kisline).
Skratka, tu bi lahko dodali še O3-ozon pa še kaj…gre namreč za kisik (tako kot si napisal) najbolj pomebno je, da se ta “snov” (H2O2,O3,ClO2…)ko pride v želodec in naprej v črevo, da se kisik takoj ne izloči.Pomembno je, da se izloča počasi in to se pri MMS in CDS dogaja in sicer se po zaužitju izloča še 12 ur.Kako je pri H2O2 ne vem, ker tega podatka nisem zasledila nikjer.
Pri vseh naštetih pa se pri preveliki uporabi zgodi herxheimerjev efekt-driska,bruhanje….ker se pri preveliki uporabi pobije preveč virusov,bakterij…skratka patogen, ki se spremenijo v toksine, ki nam telo dobesedno zastrupijo in morajo ven z bruhanjem,drisko po hitrem postopku.Zato je zelo pomembno, da te zadeve uživamo v začetku v manjših količinah, ko se očistimo pa bi lahko zaužili tudi večje količine, pa do reakcije ne bi prišlo.Pa še nekaj, ne se zanašt, da je te zadeve možno uživat preventivno, ker to ni res, sem sama izkusila.Namreč, mi smo zaščiteni pred patogenami samo takrat ko imamo v telesu npr. klor dioksid in posledično dovolj “nabojev” kisika, ki je v vsakem primeru pripravljeno na rafalne strele na patogene in tudi jih pobije-postreli, ampak ko mi nehamo uživat, smo po 12. urah zopet izpostavljeni vsem patogenam.Jaz sem npr. danes uživala klor dioksid, jutri pa sem fasala virus in zbolela, ker sem pač po očiščenju klor dioksid uživala samo 1 krat tedensko.Se razumemo, če hočemo biti ves čas čisti, moramo uživati te snovi ves čas.
Še enkrat hvala da si me spomnil na H2O2, ga bom spet kupila za namakat noge, kopanje, zobe….super da si to napisal, sem prav vesela.
Kar pa se farmacevtske industrije tiče, pa itak imaš vse prav, treba je ljudi na vsakem koraku osveščat, jih opozarjat, naj ne zaupajo preveč.

Zdravo

Mene pa zanima, ali ima kdo od sotrpinov tudi boleče mišice na nogah.
Te bolečine so moj vsakdanji spremljevalec. Že zjutraj se zbujam s topo bolečino v trebuhu in oslabelimi nogami. Potrebujem precej telovadbe, da so kolikor toliko uporabne.
Seveda so tu še šraufanja po trebuhu, omotičnost v glavi, mrzli prsti na rokah in manjša anksioznost. Jutranja slina je še zmeraj zanič.
Pomagam si s protikandidno dieto. MMS1 (dober mesec) in MMS2 (pred kratkim začel), pa ne čutim še nekih občutnejših rezultatov. Tudi na bioresonanci sem bil. Potrdila je prisotnost kandide in sicer da je precej močna. Po štirih terapijah je aparat pokazal, da je kandida šla, vendar pa pri počutju ni bilo nobene razlike.

Evo, kapsule velikosti 0 sem dobil iz kapselwelt.de (pride prej kot v tednu, pa še 1 & 2 januar sta bila vmes), CH granulat pa sem kupil v Bistrici pri St****ki in si naredil prvih 50 kapsul. Eno sem napolnil kar tako, “na roko”, prvo “porcijo” pa sem si naredil s pripomočkom, ki si ga pokazal na sliki. Upam, da se kapsule ne odpirajo, kot so se v škatlici, ki sem jo dobil od podjetja iz VB, ki se ukvarja s prodajo MMSa.

Tako, zdaj sem ti pa že kar nekaj uslug dolžan, Ajtim … 🙂 Rešil sem se že 4ih amalgamk, 6 mi jih je še ostalo. V sredo sem bil pri zobozdravnici, zdaj čakam na dodatno zastrupitev. Prvič je prišla šesti dan – takrat je bila najhujša. Tako, da se zdaj veselo bašem s čemažem in pijem čemaževo tinkturo.

Prvič je prišla šesti dan – takrat je bila najhujša. Tako, da se zdaj veselo bašem s čemažem in pijem čemaževo ….
a lahko tole bolj podrobno razjasniš, peosim lepo???

Hja, ko si daš amalgamske zalivke ven, fašeš dodatno zastrupitev. V sloveniji (še)nismo kot v ZDA, kjer uporabljajo vse živo, da zaščitijo pacienta in zobozdravnika pred dodatnimi zastrupitvami. Moja zobozdravnica ga kar izvrta. In od tega seveda dobiš to, čemur jaz pravim “dodatna zastrupitev”. V ustih imam tak grozen kovinski okus, vsa hrana in pijača je obupnega okusa(pa mi je drugače dobrega okusa), neprestano mi je malce slabo(ampak ne od hrane), skozi mi gre malo na bruhanje(tudi, če cel dan ne bi nič jedel), tudi glava me včasih pošteno boli.

Danes je 6i dan …

Rachek, me veseli, da prevzemaš skrb za svoje zdravje v svoje roke.
Zahvali se svoji zdravi presoji in vztrajnosti, ki sta bili, kot vidiš, odločilni, da nisi odnehal, se vdal. Čestitam!

> Upam, da se kapsule ne odpirajo, kot so se v škatlici, ki sem jo dobil od podjetja iz VB …
Kapsule so različnih kakovosti; po mojih izkušnjah so vege-kapsule dotičnega dobavitelja zelo kakovostne.

> … se zdaj veselo bašem s čemažem
Izločanje živega srebra iz telesa se pospeši tudi s pitjem koriandrovega zvarka; koriandrova zrna (po velikosti podobna poprovim) se zmeljejo, skuha se zvarek iz njih in pije večkrat na dan.

ja raček res bravo za tebe in 5 točk od mene!!
Rachek, pazi se teh kapsul če se odpirajo, lahko se ti kakšna odpre dol po grlo, je zelo-ZELO zoprno, ker se zrnca kar zalimajo za sluznico in je potrebno potem ogromne količine limoninega soka imet pri roki, da nevtralizira hipoklorit.Tako da imej vedno na zalogi dovolj limon, voda ne pomaga kaj dosti, treba je kontrirat.

Tele kapsule iz kapselwelt.de so res vredu. Prvih 50, ki sem si jih naredil, so odlične kvalitete, nosim jih že cel teden v torbi s seboj in se ni še nobena odprla. Ko sem naročil preko spleta, sem dobil v paketu 60ih kapsul kakšnih 5 defektnih.

Tako, zdaj pridno papam tudi kalcijev hipoklorit, na dan pojem ziher ene 5 kapsul velikosti 0. Natrijevega klorita pa zdaj porabim manj, samo še zvečer pa še to ne vsak večer in ne polne doze.

Na koriander še nisem prešaltal. Ko dam zadnje plombe ven, bom še cca 3 mesece vztrajal na čemažu, pol pa še za 3 mesece na koriander. Upam, da bom že marca rešen vseh črnih plomb.

Nekdo mi je po dolgem e-dopisovanju danes zaupal, na kakšne vse načine si teši lažno lakoto, ki jo povzroča zajedavska K. Vprašal me je, kakšni so moji najboljši prigrizki oz. prehranske rešitve v takem primeru.

Odgovoril sem mu:
Veš kaj je najboljša izbira pri lažni lakoti? Kapsula (2. MMS) ali odmerek kapljic (MMS) in lažna lakota mine v 10-15 min.

To sem ugotovil zvečer, ko sem v miru gledal televizijo ali kaj bral. Neredko me je zgrabila lakota oz. me je zamikalo, da bi še kaj jedel, čeprav sem vedel, da je v trebuhu še hrana … (zdaj dobro vem, da je to lažna, torej kandidozna lakota). Pred meseci me je prešinilo, naj takoj vzamem odmerek za zatiranje K … in adijo lažna lakota … in potem sem spal mirno in trdno.

Zadevo sem izpopolnil in na koncu v roku ene ure pred spanjem zaužil 2-3 kapsule. Seveda je bil pogoj že navajenost na ščemenje (v spraznjenem delu črevesja) ob razsutju kalcijevega hipoklorita iz kapsule.

Skratka, resnično se obnese le tako “tolaženje” kandidne lažne lakote, ki useka kandido po glavi (!). Vse ostalo je samo izbiranje med slabimi in manj slabimi rešitvami.
Celo upiranje hrani z močno volje je možno le nekaj časa; postniki imajo s tem izjemno izčrpne izkušnje. Trdi se, da postnik po takem postenju, čeprav kratkotrajnem, v roke enega tedna “prinese notri” in tako izniči ves dosežek postenja.

Res je človeštvo lahko hvaležno za izzumljena oba MMS.

pozdrav vsem tukaj!
forum sem začela prebirati zaradi težav, ki so se pojavile pri moji mami. Cel december se je slabo počutila, probleme je imela predvsem s prebavo, ni mogla prav jesti, bila je utrujena in imela je zelo napihnjen trebuh. HUjšala je v noge in osale mišice, le trebuh je bil napihnjen.Trebuh je bil sploh občutljiv, kot se je sama izrazila, kot da ima črevesje čisto zunaj nekje, brez opore. Pojavljati se je začel občutek kot da ima polno vode. Po novoletnih prznikih, ko se stanje ni umirilo, smo kupili sokovnik, tako da sedaj vsaj 2 tedna pije samo sokove, sadne in zelenjavne. Še preden smo kupili sokovnik smo nekako ugotavljali, da bi lahko bilo njeno počutje tako zaradi kandide. Test s slino je kandido potrdil. V teh dveh tednih kar je pila samo sokove, ni imela apetita, s težavo je sploh kaj spravila vase. Ta teden je imela pregled pri zdravniku, kjer so ji rekli da naj bi imela cisto na jajčniku. Obdržali so jo v bolnišnici in ji preko popka spravili ven vodo ki se ji je res nabirala v trebušni votlini, kot je že sama čutila. Baje da ji cista pritiska na črevo, kar naj bi onemogočalo odtekanje te vode. Nekaj takega. Sploh ne vem kaj naj si mislim, ker itak imam občutek da zadevam vzroka sploh ne iščejo, samo gasijo požar. In požar je velik! razsevki ki jih niso mogli zajeti oz. uničiti bodo potrebovali kemoterapijo, sledila naj bi odstranitev ciste. Ko je mama omenila da sumi na kandido, so ji seveda pobili, češ dajte no, kakšna kandida. Jaz še vedno menim, da so vsi njeni problemi ravno zaradi kandide, ki je nažalost prej ni ugotovila. Test z lakmusom je pokazal da je zelo kisla slina, listič je bil rumen.Rada bi ji pomagala da ozdravi, brez kemoterapije! menim da je primer dokaj težek, tako da sama ne vem kako bi začeli, kaj naj ji sploh svetujem? Mi lahko pomagate prosim!!

odločitev med kemoterapijo in kaj drugega bo težka.Vi najbolje poznate kakšno je stanje pri mami.Če bi šlo za mojo mamo, bi prav gotovo začela s terapijo MMS-ja,Najprej bi mamo očistila s soda bokarbono, tako 1 dan postenja ob sodi bikarboni, da se ji ščisti črevo.1 žlico sode v 3 dcl vode bo morali povzročiti drisko, potem v času kosila 1 čajno žličko in še ob nekje 18. uri 1 čajno žličko.Soda bo pobila vse kar bo našla v želodcu in črevesju, tudi dobre bakterije, zato je potrebno nasledbji dan zaužiti v 3 obrokih probiotične kapsule (probio, linex) da se v črevesje in želodec naselijo samo dobre bakterije.Na navodilih teh kapsul piše da je dovolj 1 kapsula, vendar predlagam zjutraj,opoldan in zvečer po 3 kapsule.Tretji dan pa naj začne z MMS 1 po navodilih.Po enem tednu, pa ja doda še MMS2 po navodilih.

hvala za mnenje!! ne mi zamerit, a glede na prebrano in na ves vložen trud v raziskovajne kandide, bi rada slišala je ajtimovo mnenje. Ker je res pomembno.

pa še to, mama trenutno pije predvsem zelenjavne sokove, trenutno niti ne odvaja skoraj nič blata, saj je samo na sokovih cca 2 tedna in ni kaj odvajati. Sodo je pila tekom teh dveh tednov, v kombinaciji z glino, ker je imela drisko. Ne vem če je smiselno zdaj piti sodo, kot sem rekla, apetita nima in tudi ni nekega vnosa. Danes je recimo popila kozarec sadnega soka, potem kasneje skodelico čaja plahtice, potem sok dveh kumar, potem čaj žajblja, potem sok rdeče paprike. to je to. Ali se lahko kljub taki prehrani jemlje MMS oz. MMS1? rs hvala za vsak odgovor!

Merklova, kaj je to CDS???

Ribica….
mama naj poskusi klistir oz. hidro-kolono terapijo. Brez čiščenja črevesja ne bo hitrih rezultatov.
Klistir s kavo, sodo, glino ali H2O2 je močno orožje za vse bolezenske težave. Poleg klistirja je pomembno še “namakanje” v sodi, bazičnih praških, H2O2….in seveda uživanje zelenjavnih sokov.

Moje mnenje:
Če je mama deležna strokovne obravnave (ker težave niso nedolžne), velja zaupati v medicinsko stroko in ne eksperimentirati na lastno pest. Posvetujte se z lečečimi zdravniki.
Vse dobro!

Veronika

Spoštovana ribica!

Pravilno ste ugotovili, da huda kandidoznost prebavil povzroča vse hujšo vsetelesno kislost, kar je vzrok vseh zdravstvenih težav vaše mame.

In prav ste ugotovili, da se službena medicina posveča odpravljanju bolezenskih znakov, ki jih povzroča kandidoznost prebavil – medceličnine, medtem ko se z vzrokom ne ukvarja, ker je veljavna doktrina kratkovidna in zdravniki vidijo svoj zorni kot, drugo jih ne zanima.

Kako pomagati vaši mami?
Merklova je kar dobro svetovala. Vsekakor naj vaša mama čim prej začne jemati kapljice MMS po navodilih o odmerjanju, vendar brez dodatka jedilne kisline (ki samo dodatno obremenjuje prebavila; dovolj je takih kislin v črevesju, da se zagotovi razpadanje MMS). Koristi uvodno zaužitje sode bikarbone, ki bo razbremenila črevesje preobilja kandide z drisko. Potem naj mama takoj začne jemati kapljice in probiotik; tudi prehrana se lahko izboljša, a bistven je začetek zdravljenja, zato prehrano zaenkrat puščam ob strani.

Ajtim je dobro svetoval in tudi res je, da kislina z MMS-jem dodatno obremeni črevseje in želodec, zato jaz uporabljam CDS.
Kaj je CDS?
CDS je v bistvu MMS brez kisline.Aktiviran MMS s kislino začne proizvajati plin KLOR DIOKSID, ki ga v hermetično zaprti posodi po gumi cevki stopimo na drugi strani v fiziološki raztopini-v njej ga ulovimo in se pomeša s fiziološko raztopino.Prehajanje klor dioksidnega plina vidimo fizično v obliki mehurčkov v fiziološki raztopini.Takšna raztopina CDS-ja je blažja, zato jo uživamo v večjih količinah in sicer namesto 3 kapljic 24 kapljic-se pravi cca. 8 krat več.Ker ne vsebuje kisline jo dosti boljše prenašamo.Ajtim je svetoval uživanje samo natrijevega klorita, vendar pri uporabi čiščenja želodca in črevesja z soda bikarbono, nevrtaliziramo tudi želodčno kislino, zato v začetni fazi natrijev klorit ne bi bil dovolj aktiviran.Glede na to ker ne vem kakšno bolezen ima vaša mati, bi težko točno določeno terapijo tukaj pisala.Če boste sami naredili CDS, ga morate obvezno hraniti v stekleni embalaži, ne plastični in dobro zaprti.V plastični se lahko proizvaja, skladišči pa ne.
Kako se ga naredi-dodajam link.
http://www.youtube.com/watch?v=-t2V7NOsnJM

me pa še nekaj zanima, ker omenjate zelo napet rebuh me zanima, ali je imela kakšne pekoče bolečine v žlički, kot npr, pri visoki želodčni kislini?
Sumim na trebušno slinavko namreč.

nekaj časa prej in tudi občasno, v preteklosti vem da je imela občutek, kot da da ima tako težo v prsnem košu, kot bi imela kamenje, skratka tako obteženo, ne vem kako naj dobro povem. Ne morem reči da ravno v žlički. Zdaj tega občutka nima, kar so ji spravili ven vodo. Sedaj se počuti dobro, voda ji še vedno po teče iz reza ki so ga naredili pri popku. Sedaj pije samo sokove in se počuti dobro. Ima pa povišan srčni utrip, tako da pač po potrebi počiva. Par mesecev nazaj , mislim da je bilo to v času ko so se začele težave stopnjevati, je opazila madeže na nogah, od golenice navzdol, vem da mi je rekla, da jo skrbi da se ji ne bi tam kje noga odprla. Sedaj, so ti madeži izginili, kar je na sokovni dieti. Ne glede na vse, smo optimistični, da bo sokovna dieta pomagala, trenutno ona sama ne želi mešati vseh stvari, pravi da bo najprej opravila s to sokovno dieto, potem bo videla naprej. Test z lakmusom trenutno kaže 6,4.
Jaz se vsem, ki ste si vzeli čas za vaša mnenja iz srca zahvaljujem!!!! Seveda pa bom še naprej brala tale forum, ker je poln dobrih napotkov

New Report

Close