Najdi forum

Dieta kemičnega razkroja

lajka26 veliko seksaš praviš koliko si stara iaš mogoče facebook

V enem mesecu sem veliko shujšala s pomočjo Hypoxi studia.V podjetju Nakupite Si nudijo izjemne popuste za vadbo v Hypoxju.Drugače pa s tega podjetja v našo službo vsak dan dostavljajo zdrave sendviče, njihova posebnost pa je, da si sendvič dejansko sami sestavite oz poveste kaj naj vsebuje.Jaz jim vedno napišem sendvič s polnozrnato žemljico, brez namaza s paradižnikom, sirom, koruzo…mjami in vedno jem za malico to, kar hočem, pa še redim se ne od tistih neprebavljivih sendvičev iz avtomatov.Na vašo prošnjo vam sestavljajo tudi jedilnike in vam nudijo svetovanja.Jaz in moja prijateljica sva z njimi zelo zadovoljni.Skupaj hodimo tudi v fitnes.No, če želite shujšati ali pa bolj zdravo jesti, jih pokličite.So zelo prijazni.Moji mami vsak dan dostavljajo dietično kosilo.Upam,da sem komu pomagala z nasvetom.Jaz bom kar nadaljevala…vsaj do poletja… 🙂

http://www.nakupite.si-mislim da prenavljajo naslov
e-mail.: [email protected]
030 692 730

Lep pozdravček, Tanja

sploh nisem brala do konca, ne prvega posta, ne ostalih. v oči pa mije usekala tista polovica grenivke zato sprašujem, če kdo zna razvozlati ti skrivnost: zakaj skoraj vse diete svetujejo POL grenivke? kaj naredimo z drugo polovico? jo vržemo stran? a bi nas ubilo, če bi pojedli celo? ali pa bi se v hipu tako zredili, da ne bi mogli skoz vrata??? jao. folk, vse verjamete, če je le dovolj butasto. razkroj kemikalij, haha. ljubica, v tvojih prebavilih že itak poteka razkroj, produkt si lahko ogledaš v wc školjki, je rjave barve in ima specifičen vonj.

Mene pa zanima koliko kalorij moraš zaužiti na dan, da ohranjaš svojo težo, da se niti ne zrediš, niti ne shujšaš?

No, jst sem gledala zadnjič neko oddajo o tem, in če sem si prav zapomnila, rabi ženska 2000 kalorij na dan….
Če pa želiš bolj specifično, pa bolj strokovno razlago, si pa oglej tu gor : http://mitjahumar.mojforum.si/mitjahumar-about183.html

sem se spravil na to dieto pa me zanima na koliko časa naj ponavljam te 3 dni

Js sm vs v prvem dnevu pojedu.

Aja, BTW. Bejžte tečt al pa v hribe. Če si fajn debel ni druge, kot zamenjat stil življenja.
Kar vidim vse te zavaljence, kako se mučijo nad temi meniji. Pa res pade, kilček dva, tudi deset.
Potem je pa diete mimo…..in prične se b]acting-out[/b].
Potem to mine in prične se acting-in.
Tu je obdobje, kjer sledijo diete. Potlačena čustva iz acting out sindroma, jeza in obupa nad samim sabo. Ta jeza in agonija iz preteklega prenažiranja ostane skrita in počasi preje oklep (mnjam oklep). Na koncu je treba jezo seveda zaliti z majonezo in podobnim (mmmmmmmmm majoneza, mnjom, mnjom, mnjom, slastno, mastno).

Zdej pa resno. Kdorkoli preteče 6 km dnevno pride na idealno telesno maso (razen če bi se res nabijal do onemoglosti). Če ste zelo debeli ne začet takoj tečt. Najprej hodit, tko hitro in tko dolgo, da bolijo mišice. Telovadba sama ureja apetit.

mene sam neki zanima pri tej dieti kemičnega razkroja…ko pise 90g mesa(kaksnega???)na kaksen koli nacin al kako?

hejlaa !
jaz sem poskusla tisto 3 dnevno kemično dieto.. ki jo imajo bolniki predoperacijo za hitro izgubo kg…
vglavnem sem se resno držala in meni ni nič pomagalo kg so isti :(( grozza

jaz sem jo preizkusila, v enem mesecu sem shujšala 7 kg (pa še prekršla sem se kdaj vmes), tako da res deluje.
je pa res, da sem tudi tekla (skoraj) vsak dan.

ko sem končala s to dieto pa sem začela jesti po starem in nisem se več gibala ker nisem imela časa, toda naslednji teden nameravam to dieto ponoviti.

Kaj pa če si vegetarjanec? Lahko namesto hrenovk, rib in meso zamenjaš s sojinimi polpeti in hrenovkami?

Pozdravljeni,
vedno sem bil močnejše postave, vendar pa je moja teža postala kritična saj sem se zredil na kar 130kg. Tako sem se 15.05.2012 odločil da bom na sebi nekaj spremenil. Na internetu sem našel to dieto ter se odločil da poizkusim kako se bo obnesla. Naj povem da v času hujšanja nisem bil nikoli lačen, izjema je prvih 3-5 dni. Tehtal sem se vsak dan, in bil sem zelo presenečen kako so kilogrami “hiteli vstran od mene”. Diete sem se držal do 22.6.2012, in shujšal sem neverjetnih 21kg. Počutil sem se neverjetno saj mi je uspelo kar se mi je zdelo nemogoče. Diete se več ne držim in do danes mi je brez napora uspelo izgubiti še dodatnih 9kg.

Dieta deluje! Prvih nekaj dni je težko, vendar hitro postane enostavno. Ne obupajte, uspelo vam bo!

l.p. Luka

zdravo luka,

tudi jaz sem včeraj začela z 31 dnevno dieto kemičnega razkroja, saj imam veliko preveč kil. sem trmasta in odločena, da jo speljem do konca.

zanima me, kaj si jedel po koncu diete, da so ti šle kile še naprej tako dol?

kako si sedaj, septembra?

lp erika

erika pozdravljena,

po koncu diete sem jedel normalno, res pa je da sem delal( 12ur dnevno na gradbišču, da sem si malo učvrstil telo) , zdaj stagniram z kilami že od 21.8, vendar jem normalno( bistveno manj kot pred začetkom diete, mislim da se mi je želodec zelo skrčil, privoščim si tudi sladkarije, vendar ne preveč)
držim pesti da ti uspe, tudi jaz se bom kmalu spravil, da shujšam še 10kg, in potem je to to 🙂
javi kako bo

tele probaj pa boš vido

New Report

Close