Najdi forum

Depilacija v dvoje

Depiliranje–to se mi zdi zelo zanimiva tema,jast osebno uzivam ko depiliram svojo ženko,oba skratka uživava,možje ,fantje ali tudi vi depilirate svoje partnerke,ali bi jim pustili da bi vas tudi one depilirale(ne brile !!) in zelo lepo je potem z jezickom obdelovat zadevo..kaj pravite ostali?

ja jst sem mojo ze enkrat pobril, pa se obdeloval ob enem :)…ampak britja sem se hitr navelicu ker nisem vedel kok lahko pritisnes da ne bi kaj odrezal :)…zato sem jo najprej obdelal in se je sama pol naprej pobrila….

drugac je pa odvisno od okolja v katerem se dogaja…ce si v kakem hotelu kjer mas kopalnico ki je vsa v speglih velki puti svetla vroca,itd..velika pricakovanja….je to uzitek pocet…ce si pa v kakem majhnem neprivlacnem pajzlu in je ful guzva pol pa ni nobenga uzitka.

ja edvin ne mučit tvoje ljube z britjem,kup depilacijsko kremco pa bo…neboleča zadeva

hmmm….a kej ne vem?

kerma za britje je verjetno dobra tudi za spodnji del….neka krema vem da je bila, ne vem pa a je bila za britje (moska) ali je imela kako svojo…je ze kar precej nazaj.

vse kakor pa ni blo na suho

depilirati ne pomeni briti se s kremo…depilacija je drug pojem:)

In zakaj ne?
Dlake lahko odstranjujemu tudi z raznimi kremami lahko jih pulimo ali brijemo

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close