Najdi forum

Denar kot darilo

Pozdravljeni.Mislim da si brez veze jezna saj je denar tudi lepo darilo.Ali ni bolje to kot da bi pozabil na tvoj rojstni dan.Praviš da sta skupaj štiri leta sedaj bi pa že morala poznati svojega partnerja.Midva sva skupaj že dvanajst let pa se nikoli ne kregava zaradi daril.Če kupiš kupiš ali pa tudi ne.Meni je že dovolj da ga ni pozabil in da mi naredi večerjo ali pa me pelje na večerjo.Če pa bi mi že dal darilo denar pa bi bila tudi vesela,saj je denar tudi nekako moral zaslužiti saj ga ni dobil z neba.To se pravi da je nekaj truda vložil da ga je sploh zaslužil.Mislim da si za darilo pričakovala nekaj več kot si pa dobila in to ti ni prav.Lahko je užaljen in prav mu dam.Pregovor pravi:Če z majhnim nisi zadovoljn tudi velikega nisi vredn.Vzemi denar in se mu opraviči.Nisi storila prav,da si ga nazmerjala,drugič se bo pa naredil francoza in pozabil.Potem boš šele jezna.V življenju se ti bo še večkrat zgodilo da ne bo tako kot si želiš,ali načrtuješ.
Razmisli. Življenje je težko.Brez zamere in lep pozdrav.

oj, popolnoma te razumem fant mi za rd dal prazno čestitko pa noter 100€ pa raffaello…tok sm bla pri sebi besna da je padu v mojih očeh..njemu sem pa rekla samo hvala..nisem pokazala razocaranja, tega ne bom pozabila……..počutla sem se kokr zdaj ti nevredno, bolj bi bla vesela rože za 1 € kot ušljivih 100€ bols da se to nebi dobila

drug let ti ne dam nč

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close