Najdi forum

No pa še jaz z 5 letnim del stažev v javni upravi:

Vse gornje navedbe so resnične pa tudi ne.
ja delo v javni upravi je lahko monotono, po istem kopitu in tudi lahko se zelo malo dela,
po drugi strani pa so nakatera dela zelo ustvarjalna predvsem na ministrstvih pišemo predloge zakonov, uredb pravilnikov,in to je zelo zahtevno saj je potrebno imeti analitičen um, da predvidiš vse možne situacije, podobno kot pisanje računalniških programov. Iščeš po interentu tujo zakonodajo, primerjaš izboljšuješ in podobno. Kako pomagati gospodarstvu, da ga ne obremenjuješ preveč, hkrati pa varuješ nacionalne interese.
No glede količine dela, včasih ga je ogromno, včasih pa tako kot danes nimam krajših rokov, pišem en predpis, vednar še nisem uspela”pogrunati” kako rešiti problem na kateri sem naletela.

Ni vse črno in belo torej.

Mislim, da bi bilo zanimivo tudi vedet, kje delajo tisti, ki komentirajo sluzbo v javni upravi z ” vau “…

Po mojem so to brezposelni:)

Zaposlena sem v javni upravi. Pogodbo imam do konca junija 2025. V februarju bo 2 leti od kar sem zaposlena tukaj. Mi morajo takrat dati pogodbo za nedoločen čas ali delam do junija in je to to?

New Report

Close