Najdi forum

Naslovnica Forum Življenjski slog Spolnost Mladi, ljubezen in spolnost delitev imetja po ločitvi?

delitev imetja po ločitvi?

pol ne bo nč dubu, ker če ni ne prijavljen tm, ne vlagu v nič (tud brez potrdil), ga uradno, tam sploh ni bilo, ergo, nima pravice do deleža.

lp

_____________________________ neumni ste in taki boste tudi ostali ! _____________________________

Lahko iz lastnih izkušenj povem, da v večini primerov, ko vsa stvar pride na sodišče, moški po domače rečeno popuši, razen, če se gre odvetniški maraton.
Najbolj pa v takem primeru trpijo otroci.
Jaz imam zelo rad fotografiranje in sem si kupil še v času zakona en boljši, malo dražji fotoaparat, za katerega je bivša žena vseskozi trdila, pa kaj ni škoda denarja, pa brez veze. Kupil sem si ga seveda s svojim zasluženim denarjem. Kaj mislite, ko sva se ločila, ga je hotela deliti na pol in ga seveda tudi je. Pa je še več takšnih stvari.
Vedno sem mislil, da so bilokakšne pogodbe pred skupnim življenjem brez veze, češ, če imaš nekoga rad, je to brez veze. Od ločitve dalje sem popolnoma drugačnega mnenja.
Ko so enkrat otroco tukaj, je zakon na strani žensk. Absolutno zgrešeno.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close