Najdi forum

Naslovnica Forum Zdravje Drugo Kronična bolečina – fibromialgija Delavnica ‘Nepozabno doživetje’ 24.- 29.11.2005

Delavnica ‘Nepozabno doživetje’ 24.- 29.11.2005

DRUŠTVO ZA FIBROMIALGIJO
CELOVŠKA 166
1000 LJUBLJANA Ljubljana, 27.10.2005

NEPOZABNO DOŽIVETJE

Spoštovane članice in člani društva:
Obveščamo vas, da bo delavnica NEPOZABNO DOŽIVETJE, v okviru THE ART OF LIVING FUNDATION, pod vodstvom ga. Katje, potekala od 24 do 29 11 2005, v prostorih Društva na Celovški 166, v tretjem nadstropju.

ČETRTEK, 24.11. OD 18. DO 21. URE
PETEK, 24. 11. OD 18. URE DO 21.URE,
SOBOTA, 26.11. OD 9. DO 14 URE,
PONEDELJEK, 28.11. OD 18. DO 21.URE,
TOREK, 29.11. OD 18. DO 21.URE.

»Temeljna pravica vsakega človeka je življenje brez bolezni in z umom, osvobojenim stresa. In vendar nas niti v šoli niti doma ne učijo, kako ravnati s svojimi negativnimi čustvi«.

S SEMINARJEM SI BOMO POMAGALI:
– zmanjšati stres,
– povečali radost in entuziazem,
– izboljšali učinkovitost in produktivnost,
– dvignili samopodobo,
– ojačali zdravje in dobro počutje,
– dvignili zavedanje in jasnost zaznavanja,
– izboljšali timsko delo,
– sijoč izraz in povečano lepoto.

Lepo prosim vse, ki ste še zainteresirani, da potrdite svojo udeležbo do 10 .11.2005 na gsm: 041 44 92 94.
Delavnica je brezplačna, zaželjene so donacije.

Želim vam lepe dneve, čimmanj bolečin in čim več veselja.

Predsednica Društva za fibromialgijo
Metka Čeplak

Zdravo,
prosim, če mi napišete, katere ure bo delavnica potekala.
Hvala.

Se opravičujem, saj vse piše:-))

Lep pozdrav!

Hotela sem vprašati, ali je vsak dan ista tema na sporedu in ni važno, kdaj prideš?

Ista tema prav gotovo ne, podrobnejšega programa delavnice pa žal ne poznam.
Ko se predsednica Društva vrne z dopusta, boste lahko dobili tudi te informacije.

Pozdravljam vas,

Veronika

Spoštovana Ana!

Vsebina seminarja je taka:

1. del seminarja Umetnost Življenja

-praktični napotki za vsakodnevne življenske izzive,
-vodeni interaktivni procesi,
– joga, razgibavanje in vaje sproščanja,
– meditacija in učinkovite dihalne tehnike,
– Sundarshan Kriya, edinstvena dihalna tehnika.

2. in 3. del seminarja

– globoka tišina in vodena meditacija
– razumevanje pretoka energije po telesu in narave čustev.

Prvi del seminarja je delovnemu času primerno razporejen na šest zaporednih dni. Po opravljenem seminarju boste obvladali učinkovite tehnike za vsakodnevno uporabo.

Upam, da sem vam kaj pomagala. Sami presodite če lahko manjkate. Bolje pa se je seznaniti vsaj z nekaj vsebinami in tehnikami, kot z ničemer.

Lep pozdrav, Metka

Spoštovane članice in člani!

Kot ste že seznanjeni bo na Društvu potekala delavnica” nepozabno doživetje”. Če se kdo še želi prijaviti je še čas.

Potekala bo tudi raziskava o učinku delavnice na bolnikovo počutje. V ta namen rabimo skupini prostovoljcev, ki ne bodo obiskovali delavnice, da lahko rezultate primerjamo. Vzelo vam bi pol ure časa pred pričetkom delavnice in pol ure po koncu delavnice.

Vsi, ki se želijo prijaviti vas vljudno naporošam, da se javite na moj osebni mail ali me pokličete po telefonu na GSM 041 44 92 94.

Za pripravljenost se vam že naprej lepo zahvljujem.

Metka Čeplak

Čez nekaj ur grem na zadnje srečanje seminarja Nepozabno doživetje. Res, na začetku si nisem znala niti slučajno predstavljati, kaj naj pričakujem pod tem naslovom in iz opisa delavnic. Sedaj pa vem…..ne gora snega, ne bolečine, utrujenost, prav nič mi ni moglo preprečiti obiska * nepozabnega doživetja.
In danes, ko grem zadnjič, v bistvu sploh ni zadnjič, saj smo se domenili, da se še srečujemo.
Naj samo na kratko povem, da smo bili na seminarju deležni vse pozornosti ge. Katje, ki se je na vso moč trudila z nami, bila potrpežljiva, odgovarja na mnogo, premnogo vprašanj, usmerjala skoraj vsak naš vdih in izdih.
Zatorej, v imenu cele skupine, HVALA !

Maya

New Report

Close